Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

20 lekarzy przed sądem za fałszywe zaświadczenia

Utworzony przez gość, 2 sierpnia 2013 r. o 19:06 Powrót do artykułu
Zlikwidować KRUS -od razu zmniejszy się o połowę liczba nierobów chorych "na kręgosłup"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego ci co mają zdrowszy kręgosłup ciągle przebywają na zwolnieniach biorąc za zwolnienie, także ci przynależący do KRUS mają się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego ci co mają zdrowszy kręgosłup ciągle przebywają na zwolnieniach biorąc za zwolnienie, także ci przynależący do KRUS mają się dobrze
Ciekawe ile biorą na miesiąc? Oczywiście tylko za cały miesiąc, bo mimo płacenia składki, nie dostaną za 28 dni. No ile? 10 złociszów dziennie? Zazdrościsz, - kup ziemie i zostań chłopem! A może jesteś za głupi na bycie chłopem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile biorą na miesiąc? Oczywiście tylko za cały miesiąc, bo mimo płacenia składki, nie dostaną za 28 dni. No ile? 10 złociszów dziennie? Zazdrościsz, - kup ziemie i zostań chłopem! A może jesteś za głupi na bycie chłopem?
  byłem chłopem i ani dnia nie byłem na zwolnieniu, jak byłem chory to orałem na czterech ale nie brałem złotówki, na zwolnieniach przebywają pseudorolnicy, cwaniacy, mający pole po to aby brać dopłat, zwolnienia itp. Tych zwolnień nikt nie sprawdza, nie tak jak w ZUS  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,pacjenci wyłudzali renty z ZUS lub KRUS,, zlikwidować ZUS poddać kastracji pedałów i o połowę zmniejszy się ilość nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  byłem chłopem i ani dnia nie byłem na zwolnieniu, jak byłem chory to orałem na czterech ale nie brałem złotówki, na zwolnieniach przebywają pseudorolnicy, cwaniacy, mający pole po to aby brać dopłat, zwolnienia itp. Tych zwolnień nikt nie sprawdza, nie tak jak w ZUS    
  Jakbyś był tym chłopem, to byś wiedział, że tych dopłat nie wystarcza nawet na część wydatków jakie są. Państwo z jednej strony daje, a z  drugiej jeszcze więcej zabiera. Opryski, nawozy, paliwo, części, bo niestety co rusz coś się psuje (normalnego chłopa nie stać na zakup nowego sprzętu), te dopłaty są jak kropla w morzu. No ale pan mieszczuch uczony, wie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Gencji Towarzyskiej Rozkosz i nie lubię chodzić na zwolnienia lekarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Gencji Towarzyskiej Rozkosz i nie lubię chodzić na zwolnienia lekarskie.
Bo jeszcze nie trafiłaś na dobrego przecinaka,jak już trafisz to nie wiem czy miesiąc styknie na l-4,żeby podroby podleczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...