Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"500 plus" w dom, a rupiecie na złom. Polacy kupują więcej mebli, stare wyrzucają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 października 2016 r. o 08:11 Powrót do artykułu
No to właśnie młodzi dostają pieniądze na dzieci, bo przecież nie starzy. W czym masz problem? Na szczęście nie takie barany, które mówią "sam się stymuluj" decydują o polityce, bo masz zerową zdolność patrzenia perspektywicznego w perspektywie pokoleń. Byle się nażreć na dziś. Jak na starość dostaniesz emeryturę 400 zł bo nie będzie miał kto płacić na ZUS to pogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się propagator rozrodu. Nie zamierzam utrzymywać nierobów i pasożytów co to nigdy nie splamili się pracą ale za to mają kupę dzieci. Poza tym kobiety na rozkaz rodzić nie będą a jedynie patologia ale z patologii wyrasta nowe takie same pokolenie pasożytów które temu krajowi i tak niczego nie daje a jedynie obciąża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, już widzę te tysiące pracujących z rodzin patologicznych. Oni nie pracowali i nigdy nie będą bo łatwiej jest brać jak dają a resztę mieć gdzieś. Ani oni ani ich dzieci pracować nie zamierzają bo jak się za nieróbstwo dostaje kasę to po co się męczyć w robocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt mnie nie zmusi zebym za 500zl rodzila dzieci. Puknijcie się w puste głowy. Dajcie mi godziwe zarobki i odpowiednią pomoc a nie ochłapy z których nic prawie nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko jedna alternatywa w perspektywie kilkudziesięciu lat: albo polskie dzieci wychowane przez polskich rodziców w polskiej kulturze, albo miliony Arabów, Murzynów z Afryki Północne i Ukraińców. Innej możliwości NIE MA. Przeczytajcie sobie co to jest "tsunami demograficzne", tępaki. "W 2014 roku w żadnym kraju Unii Europejskiej współczynnik dzietności nie umożliwiał prostej zastępowalności pokoleń. Polska znalazła się w towarzystwie państw śródziemnomorskich, gdzie odnotowano najniższe parametry płodności". bankier.pl/wiadomosc/Europa-wymiera-Polska-w-gronie-demograficznych-PIGS-7338846.html I przestańcie już pieprzyć o tej wszechobecnej patologii. Tak, setki tysięcy beneficjentów programu i to wszystko pijacy, tak? Sprowadźcie sobie imigrantów z Afryki Północnej to dopiero zobaczycie co to są ludzie, którzy NAPRAWDĘ nie chcą pracować. Nasze sebki to w porównaniu z nimi tytany pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Nikt mnie nie zmusi zebym za 500zl rodzila dzieci. Puknijcie się w puste głowy. Dajcie mi  godziwe zarobki i odpowiednią pomoc a nie ochłapy z których nic prawie nie mam.
O królewna się odezwała. :)))) To nie rodź, jak nie chcesz. Pokolenie obecnych 40-50latków decydowało się na dzieci dostając nic nie warte pieniądze niewymienialne na żadną normalną walutę i stojąc godzinami w kolejkach po kawałek mięsa. Zaraz zaleję się rzewnymi łzami nad twoim męczeńskim losem.  Ale na internecik i siedzenie w środku dnia na necie zamiast teraz pracować to jest, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne jest to co wypisujecie o tym 500+ tak jakkby to były jakies ogromne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko mam chore, pajacu i nie mam z kim zostawić bo przecież "opiekuńcze" państwo jest tylko dla nierobów i pasożytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli rzeczywiście masz chore dziecko to państwo powinno płacić dużo więcej za opiekę - z tym nie polemizuję. Tylko to nie stoi w sprzeczności z tym, że program 500+ też jest potrzebny. I jedno i drugie jest potrzebne a obrażasz tysiące ludzi nazywając nierobami i pasożytami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
anna napisał:
Nikt mnie nie zmusi zebym za 500zl rodzila dzieci. Puknijcie się w puste głowy. Dajcie mi  godziwe zarobki i odpowiednią pomoc a nie ochłapy z których nic prawie nie mam.
O królewna się odezwała. :)))) To nie rodź, jak nie chcesz. Pokolenie obecnych 40-50latków decydowało się na dzieci dostając nic nie warte pieniądze niewymienialne na żadną normalną walutę i stojąc godzinami w kolejkach po kawałek mięsa. Zaraz zaleję się rzewnymi łzami nad twoim męczeńskim losem.  Ale na internecik i siedzenie w środku dnia na necie zamiast teraz pracować to jest, co?
A ty co? Emeryturka czy 500+? Nie rozliczaj innych bo sam nie jesteś lepszy. Kiedyś były inne czasy, dzisiaj człowiek nie jest pewny jutra, nie wie czy będzie miał pracę, czy wyżywi i wykształci dzieci. Przeszłością nie ma co żyć. Młodzi boją się zakładać rodziny bo nie mają wsparcia ani stabilizacji a te 500 zł to śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jeżeli rzeczywiście masz chore dziecko to państwo powinno płacić dużo więcej za opiekę - z tym nie polemizuję. Tylko to nie stoi w sprzeczności z tym, że program 500+ też jest potrzebny. I jedno i drugie jest potrzebne a obrażasz tysiące ludzi nazywając nierobami i pasożytami.
Na grypę chore,  pajacu. Tak, pasożyt dostaje i nic nie daje w zamian a ja muszę pracować i ze swoich podatków opłacać takich nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahaha Anna koderastka jak nic :)))) D.pka boli, że PiS coś daje zwykłym obywatelom i myśli o demografii, co? Kijowski nie wytłumaczył półmózgom, że każdy rząd, z platformerskim włącznie musiałby tego rodzaju działania pro-demograficzne podejmować, a rządy krajów Europy Zachodniej od dawna to robią. Ale półmózgi dostały prikaz krytykowania każdego działania PiS to działają według procedury. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejszy to jest ten rozkrok półmózgów, które same sobie przeczą - z jednej strony krytykują rząd, że coś daje (bo to rozdawnictwo panie, patologia, tylko pijom i sie rypiom te ludzie!) a z drugiej strony krytykują, że ... daje za mało (dajcie coś więcej nie takie ochłapy!). :D Może się zdecydujecie? Ma dawać kasę ten rząd czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Buahahaha Anna koderastka jak nic :)))) D.pka boli, że PiS coś daje zwykłym obywatelom i myśli o demografii, co? Kijowski nie wytłumaczył półmózgom, że każdy rząd, z platformerskim włącznie musiałby tego rodzaju działania pro-demograficzne podejmować, a rządy krajów Europy Zachodniej od dawna to robią. Ale półmózgi dostały prikaz krytykowania każdego działania PiS to działają według procedury. :)
Jak to mówią:  "Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem".  A niech patologia się rozmnaża na chwałę narodu bo normalni ludzie na takie coś nie pójdą, żal jedynie, że to oni są sponsorami tego całego rozdawnictwa a mają najmniej korzyści.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najśmieszniejszy to jest ten rozkrok półmózgów, które same sobie przeczą - z jednej strony krytykują rząd, że coś daje (bo to rozdawnictwo panie, patologia, tylko pijom i sie rypiom te ludzie!) a z drugiej strony krytykują, że ... daje za mało (dajcie coś więcej nie takie ochłapy!). :D Może się zdecydujecie? Ma dawać kasę ten rząd czy nie?
Nie rozumiesz jednej rzeczy. Otóż, pomoc jest potrzebna ale tym co coś wnoszą, co sami coś temu krajowi oddają, pracują, płacą podatki. Tymczasem zadłuża się państwo dla tych którzy pracę mają gdzieś a jedynie roszczenia więcej i więcej a nie pomaga tym co ten kraj utrzymują i jeszcze ich obkłada kolejnymi podatkami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze możesz dać się zapłodnić Arabom ku chwale nie patologii. Powodzenia. Na całe szczęście krajami rządzą ludzie, którzy wiedzą co to jest demografia i makroekonomia a nie tylko bełkoczą o patologii w internetach. Twój problem polega na tym, że tego nie wiesz i nie rozumiesz. Powodzenia w dokształcaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zawsze możesz dać się zapłodnić Arabom ku chwale nie patologii. Powodzenia. Na całe szczęście krajami rządzą ludzie, którzy wiedzą co to jest demografia i makroekonomia a nie tylko bełkoczą o patologii w internetach. Twój problem polega na tym, że tego nie wiesz i nie rozumiesz. Powodzenia w dokształcaniu.
Już widzę te tysiące nowonarodzonych dzieci jako sukces programu 500+. Ładnie to tylko w tvpis wygląda bo rzeczywistość jest zupełnie inna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zawsze możesz dać się zapłodnić Arabom ku chwale nie patologii. Powodzenia. Na całe szczęście krajami rządzą ludzie, którzy wiedzą co to jest demografia i makroekonomia a nie tylko bełkoczą o patologii w internetach. Twój problem polega na tym, że tego nie wiesz i nie rozumiesz. Powodzenia w dokształcaniu.
Przez pięć miesięcy 2016r. ten rząd zadłużył państwo o 56 miliardów zł. To najwyższa kwota zadłużenia od 15 lat i ja się pytam kto to będzie spłacał? Kredyty są brane na rozdawnictwo a w budżecie państwa pieniędzy nie przybywa. Zanim dzieci z pokolenia 500 plus dorosną i zaczną pracować minie dużo czasu, poza tym znacznego wzrostu urodzeń jakoś na razie nie widać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak, Petru wam za to da. Kwitnącą ekonomię po wyr...aniu w montowniach przez zachodnie koncerny i sprowadzeniu milionów imigrantów. To nie on się potem będzie z tą hołotą użerał dojeżdżając w przyszłości do zasponsorowanej przez jakichś banksterów z City posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu. Powtarzam alternatywa jest tylko jedna: albo wzrost demograficzny wśród Polaków albo masowa imigracja. Proszę więc nie pieprzyć dookoła tematu tylko powiedzieć wprost, że wolicie sprowadzić Murzynów. Co mnie dług obchodzi? Gdzie byli straszący długiem publicznym kiedy przez 8 lat Tuska przepieprzano kasę na prawo i lewo a wskaźniki długu bił wszystkie rekordy. I na co te pieniądze poszły? A kiedy wreszcie podejmuje się jakieś działania w kierunku ratowania katastrofalnej demografii to nagle strach przed długiem, tak? Gdzie jest Fundusz Rezerwy Demograficznej? Rząd Po-PSL podpieprzył z niego kilkanaście miliardów, i co? PiS przynajmniej podejmuje jakieś działania dla poprawy demografii, bo poprzednicy mieli tylko w zanadrzu opcję: sprowadzimy Murzynów i jakoś to będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego myślącego inaczej co o demografii pisał. Powiedz co ma demografia do programu 500+, za który biedota kupuje stare VW i Audi 90 - bo tak jest wydawane większość naszych podatków. No chyba że chodzi o płodzenie dzieci na tylnym siedzeniu. To wtedy tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...