Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

800 tys. zł za śmierć

Utworzony przez gl, 26 stycznia 2008 r. o 10:55 Powrót do artykułu
po co uciekał?? wiem że tragedia że zginął ale teraz policja będzie bała się jeszcze bardziej użyć broni i dojdzie do tego że przestępca będzie strzelał pierwszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak oni to sobie obliczyli? Na wagę z motocyklem czy inny sposób? ja mam zapłacić za głupotę uciekającego i jego opiekunów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpośrednio po tragedii rodzina twierdziła, że chłopak chciał zostać policjanetem, a więc opowieści o przejęciu gospodarstwa są wymyślone na użytk wyciągnięcia forsy od państwa. Wachodzi tu jakaś dziwna zbieżność: za zgodą i pod okiem rodziny chłopak używa motocykla, chociaż nie ma do tego uprawnień. Lekceważy prawo. Ginie. Tragedia. Rodzina wyciąga wniosek: wydoić państwo MIMO WSZYSTKO ! To jest dopiero tragedia! Mentalność tych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyłączam się do opinii poprzedników, wiejski motocyklista uważa że mu wszystko wolno......... ale na szczęście ZDECYDOWANIE NIE! Tak samo powinni postąpić Policjanci w Poniatowej podczas Sylwestra, trochę by to nauczyło rozumu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST TO SMIESZNE ŻEBY KIEROWCA BEZ PRAWA JAZDY I UĆIEKAJĄCY PRZED POLICJĄ MIAŁ BYĆ NIEWINĄ OFIARĄ . RODZICE TEGO CHŁOPAKA WIEDZIELI ŻE ON NIE MA PRAWA JAZDY,ATERAZ MAJĄ ODWAGĘ UPOMINAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE.RACZEJ NIE MAJĄ ŻADNEGO WSTYDU.SĄD POWINIEN ICH OBCIĄŻYĆ ZA CAŁĄ AKCJĘ.JEST ZASADA ŻE JAK JESTEŚ NIE WINNY TO NIE UĆIEKASZ A JAK UĆIEKASZ TO JESTEŚ WINNY I DO TAKICH POWINO SIĘ STRZELAĆ NASTĘPNY BY SIĘ ZASTANOWIŁ CO WYBRAĆ.POLICJANT MIAŁ RACJĘ I GO POPIERAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę, czy rodzina tego chłopaka nie została ofiarą jakiegos wyjątkowo przekonywującego prawnika... Obiecał im złote góry, a efekt bedzie taki, że jedynym zadowolonym, który wyjdzie na swoje, będzie ten prawnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z rodzina ofiary tylko ze "policjant"< powinien zdobyc te pieniadze i on powinien wyplacic odszkodowanie!! wiecie ile psycholog kosztuje<Ostatnio edytowany 8 maja 2008 r. o 16:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bohaterem nazwali go TACY SAMI JAK TY - laicy w sprawie, internauci, którzy w ten sposób wyrazili swoja opinię na temat tej sprawy. Inni nazwali Marcina niewiniatkiem, bohaterem, ofiarą bez skazy, itp. Więc zamilcz, bo te sprawę ocenił już raz SĄD i teraz też ma prawo to zrobić TYLKO SĄD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...