Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Darmowa Porada prawna ??? Ha, ha, ha. Jeszcze w historii nie słyszano czegoś takiego. Przecież wszyscy PRAWNICY poszliby z torbami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego mieliby udzielać porad za darmo? Przecież to ich praca, za którą należy się wynagrodzenie jak za każdą inną. Idź do murarza żeby Ci coś wymurował za darmo, znajdź taką akcję "Tydzień murujemy za darmo". Nie znajdziesz.. Wkurza taka roszczeniowa postawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka pomoc prawna powinna być na stałe w jakimś miejscu, podanym publicznie do wiadomości. Informacja, ,ze dziś i jutro tylko udzielają porad jest zbyt późno. Ludzie mają dużo różnych spraw a nie zwasze ich stac na radcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ci da porada pójdziesz do sądu np. pracy a tam sędzina nie mająca pojęcia o pracy w twoim zawodzie i wyrok jest nie korzystny dla ciebie w uzasadnieniu .Oczywiście są sfałszowane zeznania światków którzy nie istnieją ,dokumenty firmy są sfałszowane i ci oszuści się cieszą razem z sędziną .Sąd apelacyjny ...przecież nie będzie orzekał na nie korzyść koleżanki i jej sfałszowanemu uzasadnieniu .SĄD W IMIENIU PRAWA MORZE SIĘ POMYLIĆ I ZNISZCZYĆ PRACOWNIKOWI ŻYCIE A CO OSZUŚCI CIESZĄ SIĘ ŻE JEDNAK W TY DZIKIM KRAJU MOŻNA WSZYSTKO..NO I KASA DLA ADWOKATA ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy sprawie rozwodowej korzystałem z kancelarii Kłubowicz & Cylwik i powiem tyle, że panie są nie tylko dobrymi fachowcami, ale też porządnymi ludźmi, dobrze, że trafiłem na nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsultacja może być darmowa.  Miałem sprawe związaną z wypadkiem i zgłosiłęm się do kancelaria-cpp i pierwszą rozmowe miałem bezpłatnie. później i tak się z nimi związałem bo mają duże doświadczenie w takich sprawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zależy od sprawy i tematu pomocy. czasem zdarza się, że prawnik nie pobiera opłaty, w moim przypadku przynajmniej tak było. zawsze można również spróbować zapytać o coś online jeśli temat jest jasny. polecam - ***adwokacipiotrowscy.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego mają nie dawać darmowych porad? Przecież przy urzędzie miasta juz od dawna istnieje taka opcja, żeby skorzystać z darmowych porad prawnych, tyle, ze trzeba spełaniac odpowiednie kryteria, moja znajoma swojego czasu korzystała jak miała problemy z mieszkaniem i wiem, że pani adwokat jej bardzo pomogła.. ja niestety nie załapałam się do kryterium dochodowego i fajnie, że są takie akcje, co prawda korzystałam z normalnych usług radcy prawnego w CRU i zapłaciłam normalnie, ale to była kwestia odszkodowania i właściwie bardzo się cieszę, ale na przykład w jakichś mniejszych sprawach, czy napisać pismo jakieś, tak jak wtedy ta koleżanka do komornika to dlaczegob nie? Przecież to są tacy sami fachowcy.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...