Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Anarchiści, skini i inni

Utworzony przez anarchista, 8 stycznia 2008 r. o 22:20 Powrót do artykułu
AHAHAHAHAHAAHA dawno sie tak nie usmialem.. artykuł o kant d... rozbic bo nic tu nie jest przedstawione obiektywnie... ktoś chyba za dużo siedzi w domu przed telewizorem, że takie rzeczy pisze ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez się tak dawno nie uśmiałam. Mwahahaha!!! Poziom tego artykułu jest żenująco niski. Już dawno nie czytałam takich głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier.. kto pisal ten artykul... to załosne. Ja jestem anarchista, wielu moich kolegow tez, a nawet nie wiem gdzie mozna kupic bombe albo pistolet haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mój Boże! a bardziej powinienem powiedzieć Na Thora !!!! Kto to pisał nie wiem ale "artykuł" oparty na steku bzdur nie zależnie, którą grupę chciał opisać... Skini mój panie dzielą się na wiele rodzajów ale może zdążył informator bez krztyny wiedzy pchnąć tym zastrzykiem, co zachwalał... kompletna bzdura polecam się dokształcić w temacie subkultur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za baran napisał!? Narodowy socjalista to nazista? idiota bez szkoły!!!!!!!!!!! Piłsudski tez był narodowym socjalista!!!!! to znaczy ze był nazista?? no ciekawe naprawde!!!! do autora tego artykułu idz na lekcje histori baranie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDUMIEWAJĄCE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...