Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko nazwa mostu "Most bohaterów PSL-u" jest adekwatna. Pozostałe nazwy nie wchodzą w grę, gdyż sankcjonują "bohaterów", którzy swą karierę zaczynali w Polsce Ludowej i kończyli w RP jako przekrzty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wiem ze Pis rozpropagował modę żeby święcić każdy zakręt i rondo, ale naprawdę jeśli już coś ma być poświęcone, to niech to będzie poświęcenie swojego czasu i starań aby ludziom żyło się lepiej - tak jak zrobił to w minionej kadencji Karpinski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wiem ze Pis rozpropagował modę żeby święcić każdy zakręt i rondo, ale naprawdę jeśli już coś ma być poświęcone, to niech to będzie poświęcenie swojego czasu i starań aby ludziom żyło się lepiej - tak jak zrobił to w minionej kadencji Karpinski
Z jednej strony przeszkadza ci pewien obyczaj i ganisz za natręctwo jego stosowania, a z drugiej nadużywasz cierpliwości mojego ekranu, pisząc o swoim ulubieńcu, partyjnym. Brak konsekwencji - pomimo i wbrew zdrowemu rozumowi - czy strach przed bezrobociem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony przeszkadza ci pewien obyczaj i ganisz za natręctwo jego stosowania, a z drugiej nadużywasz cierpliwości mojego ekranu, pisząc o swoim ulubieńcu, partyjnym. Brak konsekwencji - pomimo i wbrew zdrowemu rozumowi - czy strach przed bezrobociem?
Nie obyczaj tu przeszkodą a chęć zaistnienia przed wyborami to jednak spora różnica.A co do reszty to może właśnie zdrowy rozsądek w wyborze kandydata, którym jest Karpiński, który coś robi a nie czeka na oklaski i prasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...