Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[quote name='śwagier wandalinioka' timestamp='1305319636' post='477878'] Tak szczerze to sram na to całe powiśle i na powiślaków ! Jesteście wszyscy jednym ch.... podszyci,razem z tym waszym klechą.przyjdzie znowu czas że będziecie zrywać te marmury z podłóg!! Na pohybel gudłajom !!Ja bym wam dał sadzonki!!! uczcie się ryż hodować ćwoki! Prostaku przemawia przez ciebie jakaś zazdrość nie wiadomo skąd i po co ona potrzebna! A powiem ci, z tych sadzonek są owoce, które teraz będą cholendarne kosztować! A wtedy to tobie radze nauczyć się hodowli czegokolwiek! sram i na twoje owoce gudłaju!! wolę banana za 2,50.wielkie mi rzeczy!!jabłka z powiśla !! żebyście jeszcze umieli te jabłka hodować bez oprysków! i kupcie sobie nowe kapelusze bo kraciaste wyszły z mody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlachetni Powiślanie! przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie na lokatę lub jedźcie na wczasy do Meksyku, nie martwcie się - śwagier wandolinioka da sobie radę bez waszych jabłek ahoj szlachetni Powiślanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na pewno wójt nic nie wiedział o tym przekręcie? Myślę iż on i jego sekretarz wszystko wiedzieli i teraz pierwsi dzwonią do prokuratora. Jak są pewni przekrętu to dlaczego rozwiązali za porozumieniem stron umowę o pracę a nie dyscyplinarnie. Albo winna i kara, albo cacy Pani kierownik i nagroda. Zdecyduj się wójcie. nie widzę ogłoszenia o naborze na kierowniczkę.Czyżby już ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
szlachetni Powiślanie! przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie na lokatę lub jedźcie na wczasy do Meksyku, nie martwcie się - śwagier wandolinioka da sobie radę bez waszych jabłek ahoj szlachetni Powiślanie
brawo!!!!!! to był cios poniżej pasa!!! to samo zawsze słyszałem !!!ale kto to towarzystwo wpuści w kraciastych kapeluszach do meksyku tam się sombrero nosi.!!!!! na powiślu wszystko najlepsze, najpiękniejsze, najbogatsze,największe,...... i najgłupsze!!! img]http://www.google.com/imgres?imgurl=http://school.discoveryeducation.com/clipart/images/sombrero.gif&imgrefurl=http://school.discoveryeducation.com/clipart/clip/sombrero.html&h=294&w=500&sz=5&tbnid=tlvfIb26RNKREM:&tbnh=76&tbnw=130&prev=/search%3Fq%3Dsombrero%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=sombrero&hl=pl&usg=__fUxD9SZlUkV0_Ih94iQjGzg9ZiM=&sa=X&ei=8lXZTfO3BMOSswachcD3Ag&ved=0CD8Q9QEwBQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sram i na twoje owoce gudłaju!! wolę banana za 2,50.wielkie mi rzeczy!!jabłka z powiśla !! żebyście jeszcze umieli te jabłka hodować bez oprysków! i kupcie sobie nowe kapelusze bo kraciaste wyszły z mody! [/quote] hehe głupi jesteś i tyle:)nic dodać nic ując heheh! widzę anonimowość dodała ci nie lada odwagi szkoda tylko,ze mądrości ani grama. wandalinioku ćwoku posrany!!! ps. rozumiem że taką reklamę robisz ludziom z tamtych terenów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsadzić ją do paki, a gospodarstwo wycenić i sprzedać tak jak jest w innych krajach UNI, to by się inni nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazio napisał:
wsadzić ją do paki, a gospodarstwo wycenić i sprzedać tak jak jest w innych krajach UNI, to by się inni nauczyli.
Skoro pomoc została źle rozdzielona, obdarowani powinni za drzewka zapłacić. Za te pieniądze powinno się kupić kolejne sadzonki i obdarować ludzi będących w najgorszej sytuacji. Jeśli obdarowani nie mają kasy niech na jesieni zwrócą sadzonki. Proste rozwiązanie? Nie chce mi się wierzyć, że tylko jedna osoba decydowała o podziale darów. Może dlatego kobitka nie wyleciała dyscyplinarnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z dyrektorem pck taka instytucja powinna najlepiej wiedzieć jak należy rozdzielać sprawiedliwie taką pomoc, przecież oni są nauczeni swoim doświadczeniem istnieją przecież już tyle lat na rynku nie tylko polskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja na Prezydenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...