Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Mazurek nie będzie szefem lokalnych struktur PiS? Wiemy, kto może ją zastąpić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2019 r. o 18:56 Powrót do artykułu
W normalnych demokratycznych partiach szefa wybierają sobie lokalsi na swoich zebraniach. W PIS o szefie decyduje Kaczyński z Warszawy :-). Mówi Wam to coś? Mówi Wam to coś, ludzie? Niedawno było tak samo. PRL i centralny zamordyzm wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat posłanki pis zatrzymany! Nie zapłacił prostytutce w hotelu pod Lublinem! Kupił prawojazdy w starostwie! To ta kuźnia kadr PIS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamojskie,tomaszowskie i biłgorajskie to nie jest Chomszczyna! A co ma Mulawu z tą ziemią?
 To jak najbardziej Ziemia Chłmska. Chołmszczyzna to royjskie określenie Ziemi Chełmskiej. Autor chyba zza Buga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja! Ja! Ja ją zastąpię! Panie Prezesie-Naczelniku! Ja! Ja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkoda, Panią Beatę będzie bardzo trudno zastąpić. To wielka patriotka, zaangażowana w swoje obowiązki, oddana w służbie ojczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS najpierw winien wymienic marszałka i wicemarszałka województwa lubelskiego bo Ci sa wyjątkowo nieudolni, nie radzą soobie z obowiazkami i padaka w fimie jest większa niz za rządów "Pani Ani"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak na serio, czy sobie robisz jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jeśli chce być naprawdę Dobrą Zmianą to powinien rzeczywiście jak najprędzej rozstać się z nieudacznikami z Kraśnika we wszystkich lubelskich instytucjach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na terenie wojewodztwa to już koniec,nie ma PIS-u jako partii ,a jedynie sitwa nieudaczników,bo jeżeli Stefaniuk czy Mulawa są kandydatami na szefa struktur to oznacza ,że PIS-e liczy się tylko wazelina ,a nie praca i kompetencje.To co zostawił Stefaniuk po sobie w Białej Podlaskiej,to już gorzej w najgłebszej dziurze być nie może!!! I teraz miałby reprezentować struktury regionalne to oznacza,że PIS osiąga dno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakież to prawo i sprawiedliwość skoro posłanka tego ugrupowania działająca w komisji ochrony środowiska zamiast utylizować eternit zakopuje go w dole bez żadnych zabezpieczeń na terenie Skierbieszowskiego parku krajobrazowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...