Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bedzie wiać i grzmieć. Nawałnice nad Lubelszczyzną

Utworzony przez tt, 5 sierpnia 2009 r. o 14:49 Powrót do artykułu
kiedy??? dzisiaj? jutro? do końca roku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tt napisał:
kiedy??? dzisiaj? jutro? do końca roku???
Ważność ostrzeżenia z godz. 12:04: od godz. 12:30 dnia 05.08.2009 do godz. 21:00 dnia 05.08.2009.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee tam jakies burze, tutaj to jest dopiero news: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pro...ml?ticaid=1882f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe dlaczego nikt nie publikuje informacji od nas, skoro 3 razy w ciągu 2 tygodni były poprawne na 3 podawane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szkodzi, lud tu rozmodlony w sól świętej Agatki zaopatrzony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz LGM napisał:
ciekawe dlaczego nikt nie publikuje informacji od nas, skoro 3 razy w ciągu 2 tygodni były poprawne na 3 podawane.
A przysyłacie komunikaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minki napisał:
A przysyłacie komunikaty?
szanowny moderatorze sprawdź sobie archiwum w redakcyjnym gg dzis nawet dostałem podziekowania za informacje a i tak podali ta z imgw. ostatnio tez podawałem i nic poza tym sprawdź sobie forum pod artykułem odnośnie "wielce silnych burz" z 24 czy 25 lipca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...