Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zmień auto dziadu francowaty !!!
Następny tępy co rozładowuje swoją inteligencję na forum. Kultury moheorwy berecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny tępy co rozładowuje swoją inteligencję na forum. Kultury moheorwy berecie!
O jakiej kulturze piszesz ty komunistyczna świnio !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To g**** jeździsz i nie masz pojęcia o jeździe samochodem, dużo ludzi o tym mówi co umieją jeździć w przeciwieństwie do ciebie, może jak zatankujesz raz na miesiąc cały bak to i nie czujesz róznicy, ale jakbyś jeździł w trasy i tankowal na różnych stacjach po polsce to byś poczuł różnicę. Tępy nie jestem i może i mam lepszy samochód niż ty, a może i nie. Auchan może Tobie daje gratisy przy zakupach że tak bronisz tej stacji, w ogóle skąd Ci przyszło do łba żeby pisać że Orlen mnie sponsoruje. Wyraziłem swoją opinie, a jak Ci się nie podoba to nie komentuj wcale. I wcale nie uważam że Orlen jest dobry. Mi osobiście najbardziej odpowiada stacja LUKOIL. Na Auchan też czasami tankuje jak jestem już na parkingu nie mówię że nie, ale jakość odbiega!
Jeżdzisz pajacu autem raz w tygodniu do kościoła i co ty możesz o tym wszystkim wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...