Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Betanki kontra byłe betanki

Utworzony przez Kunegunda i Filip, 1 września 2007 r. o 12:00 Powrót do artykułu
Bardzo prosimy o wytłumaczenie nam problemu, którego na prawdę nie rozumiemy.Zwracamy się z prośbą do Osób Duchownych. Czy istnieje możliwość , iż np.Przełożony Zakonny czy Kościelny myli się np. w sprawie personalnej?Czy w Historii Kościoła bywały takie pomyłki?Czy można złamać posłuszeństwowzględem Ludzi a być wiernym Bogu? (chodzi o możliwość)Siostry Betanki są naszymi Sistrami w Jezusie Chrystusie . Kiedyś przeczytaliśmyo tzw. "Konsekracji chrzcielnej". Wniosek prosty:"Byłe" siostry Betanki pozostają dalej prawdziwymi Siostrami w JezusieChrystusie. W sposób szczególny mogą o tym świadczyć "prawdziwe Betanki".Po luzku patrząc na to co się tam dzieje, to nasuwa nam się wniosek, iż"prawdziwe Betanki" po prostu wyrzucają "byłe swe siostry". Postępują więc -moim zdaniem - zgodnie z prawem, zgodnie z "literą", ale czy zgodnie z "Duchem"?Siostry powinny być przecież związane więzami przyjaźni. Czy już poprzyjaźniach, bo "złamały" posłuszeństwo. Czy już po rodzinnych więziach?Ewangeliczny Ojciec czekał na swego syna Marnotrawnego, wpatrywał się w drogę ipewnie przyjmując taką postawę trudno wymówić słowo "eksmisja".Czy nie za wcześnie by " byłe Betanki "nazywać sektą?Pozdrawiamy gorąco Wszystkich, w sposób szczególny siostrymieszkające w Kazimierzu (Betanki)- Kunegunda i Filip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...