Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem mieszkanką Chełma i piszę , bo krew mnie zalewa jak pomyślę o wczorajszym artykule w lokalnej prasie. Mam na myśli bezczelność , chamstwo i bezceremonialne , za wszelką cenę trzymanie się stołka przez panią Fisz. Zaglądanie w portfel swojemu rywalowi i sugerowanie że zasobność jego portfela będzie  oznaczać tylko nieróbstwo  to zwyczajna zawiść zarówno osobista jak i chęć zrażenia do niego mieszkańców  , bo zazdrość i zawiść to nieodłączna cecha nie jednego Polaka.  Podpisanie listu przez panią Fisz zwrotem ,, Mieszkańcy Chełma ,, to poprostu żenada i nie napiszę co jeszcze bo mimo wszystko staram się zachować zimną krew. Ja ,  mieszkanka Chełma , moi znajomi i przyjaciele , oraz rodzina - również mieszkańcy Chełma nie podpisujemy się pod wywodami pani FISZ. I nie zgadzamy się by w naszym imieniu podpisywała tego typu materiały. Pokazała co tak naprawdę sobą reprezentuje. Niestety nieiwele - żeby nie powiedzieć....
ta mieszkanka Chełma to zapewne wkurzona zona kandydata, który ponoć jak chodzą słuchy ostatnie wybory wygrał tylko dlatego że rodzina zagłosowała na niego ja tam głosuje na osobę co jest nastołku , zna sie na tym i miasto kwitnie pod jej rządami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta mieszkanka Chełma to zapewne wkurzona zona kandydata, który ponoć jak chodzą słuchy ostatnie wybory wygrał tylko dlatego że rodzina zagłosowała na niego ja tam głosuje na osobę co jest nastołku , zna sie na tym i miasto kwitnie pod jej rządami 
No to gość ma bardzo liczną rodzinę , ja też jestem za Raniewiczem bo poprostu mam nadzieję że coś zacznie się dziać w naszym mieście , sadzenie kwiatków na każdym skwerku i ciągłe obiecywanie to za mało - choć niestety Fisz ma szanse by znów wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gość ma bardzo liczną rodzinę , ja też jestem za Raniewiczem bo poprostu mam nadzieję że coś zacznie się dziać w naszym mieście , sadzenie kwiatków na każdym skwerku i ciągłe obiecywanie to za mało - choć niestety Fisz ma szanse by znów wygrać.
  konkretnie co eis zacznie dziać, proszę o przykłady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...