Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bociany muszą sobie radzić same

Utworzony przez leniak, 12 marca 2009 r. o 09:57 Powrót do artykułu
a ile kosztuje taka platforma? 500 zł 1000 zł? ile Lubzel bierze za jej instalację? i własciwie czemu nagle nie ma pieniędzy na co poszły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, RDOŚ nie był w stanie podać mi wczoraj wszystkich informacji, dziś je mam i tekst będzie uzupełniony. Pieniędzy jest mniej, bo RDOŚ wydzieliło się w ubiegłym roku z Urzędu Wojewódzkiego i na wejście dostało mniej pieniędzy niż miało do tej pory. Z tego co wiem LUBZEL nie bierze pieniędzy za montaż platformy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, no tak czy siak wynika z tego, że ogladać się na władze nie ma co jak ktoś chce bocianom pomóc musi sam sfinansować platformę dlatego ciekawi mnie jaki jest jej koszt i gdzie można ją kupić ... swoją drogą dzis w jednej z rozmów zapytano mnie "co to znaczy, że bociany sa "pod ochroną", skoro wiadomo, że giną na słupach, na których maja swoje dzikie gniazda" powinienem odpowiedzieć że to że bociany są pod ochroną nic absolutnie nie znaczy bo niby co miałoby oznaczać? natomiast na pytanie "o koszt usunięcia ew. awarii spowodowanej bocianem?" nie umiem odpowiedzieć inaczej niż że nic nikogo to nie kosztuje bo wszak i tak zapłacą za to odbiorcy prądu w rachunkach... za tą dbałość o bociany nominowałem UMar. do nagrody Suseł 2008 ale oczywiście nominacji tej Krzysztof Gorczyca tradycyjnie nie przyjął... cóż według "dyspozycyjnych" ekologów jak zwykle wszystko jest ok. i jak to sie po ekologicznemu mówi ciul ... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze POszły na inną Platformę? ach jaka pazerna nawet ptaszki POtrafi oskubać z należnych im funduszy.Boćki zastrajkujcie i np.Palikotowi już nic nie przynoście -niech mu Donek z Pawlakiem przyniosą,a co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Witam, RDOŚ nie był w stanie podać mi wczoraj wszystkich informacji, dziś je mam i tekst będzie uzupełniony. Pieniędzy jest mniej, bo RDOŚ wydzieliło się w ubiegłym roku z Urzędu Wojewódzkiego i na wejście dostało mniej pieniędzy niż miało do tej pory. Z tego co wiem LUBZEL nie bierze pieniędzy za montaż platformy
LUBZEL JEST BARDZO SZLACHETNY TYLKO KILOWAT W POLSCE MAMY JEDEN Z NAJDROŻSZYCH ????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
Witam, no tak czy siak wynika z tego, że ogladać się na władze nie ma co jak ktoś chce bocianom pomóc musi sam sfinansować platformę dlatego ciekawi mnie jaki jest jej koszt i gdzie można ją kupić ... swoją drogą dzis w jednej z rozmów zapytano mnie "co to znaczy, że bociany sa "pod ochroną", skoro wiadomo, że giną na słupach, na których maja swoje dzikie gniazda" powinienem odpowiedzieć że to że bociany są pod ochroną nic absolutnie nie znaczy bo niby co miałoby oznaczać? natomiast na pytanie "o koszt usunięcia ew. awarii spowodowanej bocianem?" nie umiem odpowiedzieć inaczej niż że nic nikogo to nie kosztuje bo wszak i tak zapłacą za to odbiorcy prądu w rachunkach... za tą dbałość o bociany nominowałem UMar. do nagrody Suseł 2008 ale oczywiście nominacji tej Krzysztof Gorczyca tradycyjnie nie przyjął... cóż według "dyspozycyjnych" ekologów jak zwykle wszystko jest ok. i jak to sie po ekologicznemu mówi ciul ... Pozdrawiam
A TRZYNASTĄ PENSJĘ ZA 2008r PRZYJĄŁ ???????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobie sprawdziłem i: 329,00zł taka platforma kosztuje o tu: http://www.sklep.pomet.com/index.php?id=gniazdo bedę miał sam kupię ciekawe czy się sprawdzi że Lubzel instaluje to za darmo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na usuwanie gniazd gawronich w Ogrodzie Saskim pieniądze się znalazły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Na usuwanie gniazd gawronich w Ogrodzie Saskim pieniądze się znalazły.
ale tam wiesz byli poważni "ekolodzy" rozumiesz protestowali a nawet się do dzrew poprzypinali... przesadziłem? no taaak przesadziłem jedynie piskali cichutko żeby nie wystraszyć sponsorów: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/789848520 tak się za to oburzyli że aż na piwo poszli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...