Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bełżyce powinny mieć Powiat Bełżycki, tak jak było do 1975, Lublin źle dba i jest nieudolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli panowie z pisu w trakcie budowy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w Polsce tak się dzieje? Czego tu tak jest? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w Polsce tak się dzieje? Czego tu tak jest? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się dzieje w Polsce, bo ze złej normy na asfalt utrzymuje sie wiele firm, a panowie, którzy tworzą polskie normy, widocznie sa tym zainteresowani, żeby tak było? Dlaczego w USA przy 40 stC w stanie UTACH, i 50 tonowych TIRach, droga jest płaska? Bo maja lepsze prawo karne dla ludzi z drogownictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRD Lubartów słynie z jakości... Trzeba było dać ten kontrakt jakiejś firmie z kapitałem Zachodnim Np. Strabag, Budimex. to byłoby zrobione jak należy i ład na budowie by był. A tak my Polacy zostawmy skomplikowane sprawy mądrzejszym a sami zajmijmy się tym co umiemy czyli konsumpcją szeroko pojętą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, przetarg i rozpoczęcie prac odbyło się za PSL kolego - gdzie byli panowie z PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Ty marny człowieku zrobiony pod płotem przez czerwono armiste bierz się za konsumpcję szeroką pojętą a sprawy poważne zostaw Polakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełżyce powinny mieć Powiat Bełżycki, tak jak było do 1975, Lublin źle dba i jest nieudolny.
 Taaaa jasne. U nas w Zemborzycach zanim plugosolarka przyjedzie z Bełżyc na drogę powiatowa to śnieg już topnieje. Droga, którą jeżdżą setki aut na godzinę i która dochodzi do krajowej 19 można stawiać za wzór utrzymania. Zarośnięte rowy, doły i nierówności a na wiosnę trzeba jeździć jednym pasem na pewnym odcinku tej drogi. Ja nie che do Bełżyc... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to nadzorował? Jaka firma? Bo kto budował wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taką fuszerkę zarząd PRD Lubartów pogoniłbym te 6 km w garniturach, w pełnym upale a okoliczni mieszkańcy dawaliby im kopniaka w dupę przy każdej posesji i mieli prawo obrzuci obelgami. Może wtedy dotarłoby do nich jakie gooowno wybudowali wraz ze swoimi podwykonawcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam, że chodzi o Leszka Bubla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tyle szumu. Jechałem tamtędy i nie wiem o co chodzi. Chyba jak to w Polsce źle że robią jeszcze gorzej jak nierobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budimex robi tak samo jak prd Lubartów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli panowie z pisu w trakcie budowy??
  Panowie z PIS-u nie są wykonawcami, lecz PRD Lubartów, za to panowie z PIS-u moga dopilnować, żeby bubel nie przeszedł, a więc inaczej niż za poprzedniej ekipy, gdzie po kumotersku przechodziły odbiory... A jak w 2013r była blokada drogi w Krężnicy, to nikt z PEŁO nie przyjechał, a za to był pan Ryszard Golec (obecny wójt) i panowie Krakowski Marek i Mariusz Kidaj wspierając protest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest inspektorem nadzoru ? Przecież to on odbierał kolejne etapy robót. Najpewniej inspektora nie było na budowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To KORUPCJA a nie usterki tym powinien zająć się Prokurator lub CBA sprawa śmierdzi na kilometr i to nie pierwsza droga w taki sposób zrobiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co dalej, gdzie jakiś news w temacie odbioru, przeszedł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...