Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...a krowy przestaną dawać mleko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kocku też się uskarżali na hałas. Zbudowali obwodnicę i narzekają na brak TIR-ów. Polakowi jeszcze nikt nie dogodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słowa polskich urzędników napawają mnie trwogą. brak pieniędzy z unii ma być tłumaczeniem na nicnierobienie? a co jakby unii nie było? a co jak unia w ogóle przestanie dopłacać do czegokolwiek? czy bez tej unii już nic nie można zrobić? byle chodnik jest uzależniony od środków unijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprawdy nie wiem co za święte krowy w tej Konopnicy mieszkają, wszędzie dookoła Lublina wszystko da się zrobić i wybudować a tam nie. Czyżby tam był jakiś stary cmentaż indiański? A może po prostu domki lokalnych polityków pchających się na stołki tylko po to, aby zabezpieczyć swoje interesy, nie bacząc wcale na interes miasta i dobro obywateli, którzy nota bene ich wybrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to przypadkiem nie "ekolodzy" z Konopnicy opóźniają budowę obwodnicy Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sawicki, mistrz od wszystkiego. Człowieku nie kompromituj się już więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie ma budowy a już hałasu się boją , a jeździć dobrą drogą to by każdy chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz nie wiem czy żyje w cywilizowanym kraju czy gdzieś z Idiotowie, gdzie ludzie nie mają mózgów !!! Jak Wy w ogóle funkcjonujecie? Żniwa robicie tylko sierpem czy już kosą ?... Jasne, że beda spaliny, jasne, że będzie głośniej ! Jeśli widicie tylko koniec własnego nosa i nic po za tym to może, żeby nic już Wam nie hałasowało ktoś powinien Wam zabrać traktory, samochody no i przede wszystkim drogi te które macie bo są dobre i ludzie tamtedy jeżdżą ? Wymiękam przy tym pustym narodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilkudziesieciu lat w Konopnicy powinno byc rondo. I nie będzie to niebezpieczne skrzyzowanie.Szeroki plac, na srodku wysypać kilka wywrotek piasku, i za smieszne pieniadze jest rondo. Ew piasek do worków, dookoła elementy odblaskowe czy migające swiatła ostrzegawcze.Nie ma niebezpieczeństwa, wypadków smierci czy kalectwa.Ale po co. Trzeba wydać miliony i budować kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdenek smetana napisał:
słowa polskich urzędników napawają mnie trwogą. brak pieniędzy z unii ma być tłumaczeniem na nicnierobienie? a co jakby unii nie było? a co jak unia w ogóle przestanie dopłacać do czegokolwiek? czy bez tej unii już nic nie można zrobić? byle chodnik jest uzależniony od środków unijnych.
Jestem urzędnkiem i zajmuję się m.in. pozyskiwaniem funduszy z UE. W mojej opinii - w odniesieniu do małych gmin - więcej jest kzyku o ogromie kasy z UE niż tej kasy faktycznie jest!!! Projekt tzw. unijny realizowany jest praktycznie pół/pół, tj. połowę daje UE, połowę samorząd. Co istotne kasy unijnej nie ma na podstawowe zadania jak budowa dróg, remont szkoły, ale jest na takie pierdoły jak promocja folkloru, tradycji itp. Aby wyrwać kasę unijną na coś porzytecznego to naprawdę trzeba się wysilić i nieźle naściemniać we wniosku o dofinansowanie! Ta kasa unijna już bokiem wychodzić zaczyna i części samorządów zwyczajnie nie stać już na realizację inwestycji z udziałem środków UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdenek smetana napisał:
słowa polskich urzędników napawają mnie trwogą. brak pieniędzy z unii ma być tłumaczeniem na nicnierobienie? a co jakby unii nie było? a co jak unia w ogóle przestanie dopłacać do czegokolwiek? czy bez tej unii już nic nie można zrobić? byle chodnik jest uzależniony od środków unijnych.
To święta prawda.W ten sposób powstaje społeczeństwo zebraków, ludzi pozbawia sie inicjatywy.Wiele prac mozna wykonać tanio we wlasnym zakresie przy pomocy niejscowej kadry. Koszty bedą nizsze, poszanowanie wieksze i jak i satysfakcja.Ludzie nie moga byc ubezwłasnowolnieni, jak obecnie.To społeczeństwo jest suwerenem, decyduje kiedy np przysługuje emerytura i komu, a nie jak dziś gdzie decyduje kilka osób, do tego tych którzy otrzymaja całkiem inne swiadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie protestują te same osoby które wstrzymują budowę obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj o Konopnicy: http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...