Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa S17: Szykujcie się na objazdy (zdjęcia)

Utworzony przez mark, 14 października 2011 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Dlaczego nie napiszecie o tym, że przez całe wakacje nie było specjalnie widać żeby na odcinku Witosa do zjazdu na Świdnik cokolwoeik się robiło przy budowie tej drogi a teraz w dzień są koszmarne korki i strach pomyśleć co będzie w zimie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wtedy to był okres przed wyborami, więc o niewygodnych sprawach się nie mówiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
Dlaczego nie napiszecie o tym, że przez całe wakacje nie było specjalnie widać żeby na odcinku Witosa do zjazdu na Świdnik cokolwoeik się robiło przy budowie tej drogi a teraz w dzień są koszmarne korki i strach pomyśleć co będzie w zimie.
Najpierw się pacanie dowiedz co i jak, zorientuj w temacie a dopiero potem pisz te swoje "MONDROŚCI". Tu masz dówód, zdjęcie z czerwca, okolice zjazdu na Świdnik. http://http://img197.imageshack.us/img197/3505/dscn0297a.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
Dlaczego nie napiszecie o tym, że przez całe wakacje nie było specjalnie widać żeby na odcinku Witosa do zjazdu na Świdnik cokolwoeik się robiło przy budowie tej drogi a teraz w dzień są koszmarne korki i strach pomyśleć co będzie w zimie.
Najpierw się pacanie dowiedz co i jak, zorientuj w temacie a dopiero potem pisz te swoje "MONDROŚCI". Tu masz dówód, zdjęcie z czerwca, okolice zjazdu na Świdnik. http://img197.imageshack.us/img197/3505/dscn0297a.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
Dlaczego nie napiszecie o tym, że przez całe wakacje nie było specjalnie widać żeby na odcinku Witosa do zjazdu na Świdnik cokolwoeik się robiło przy budowie tej drogi a teraz w dzień są koszmarne korki i strach pomyśleć co będzie w zimie.
Jeżdżę tamtędy bardzo często i chyba widziałem inną drogę. Budowano słupy pod kładkę a nie zamknięto jej by nie blokować ruchu do krzyżówki na Świdnik. Na pozostałych odcinku drogi było więcej roboty (m.in. spore wykopy a trundo je robić w zimie)-teraz kładą tam pierwsze warstwy asfaltu więc sprzęt już tam nie potrzebny przerzucili na tek kawałek drogi. Poza tym ten odcinek ma być gotowy do końca roku bo tu jest najmniej roboty. Zresztą stałem w tych korkach nie jest strasznie każdy wie, że trzeba się przemęczyć - ale widać niektórym wszystko przeszkadza. Jak już to nie którym by się przydała szkoła płynnej jazdy i więcej patroli drogówki co by przypilnowali cwaniaków co jeżdżą bo budowanym odcinku a potem wpychają się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miszczu pogadaj z ludźmi, którzy wracają z pracy z Lublina do Świdnika, jadą 30-40 min. dłużej niż zwykle, spalają dwa razy tyle paliwa a później się "mondrzyj".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 minut więcej to dużo? zapraszam do innych stolic województw, dojazd z pod miasta do centrum po 2-3 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
senet napisał:
Miszczu pogadaj z ludźmi, którzy wracają z pracy z Lublina do Świdnika, jadą 30-40 min. dłużej niż zwykle, spalają dwa razy tyle paliwa a później się "mondrzyj".
Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Czy ja napisałem gdzieś że to nieprawda że są korki i się długo jedzie??? Chyba nie. Tak, macie racje. Są mega korki, jazda z pracy trwa bardzo długo. Ale mój post dotyczył tego że niby to w wakacje nie prowadzono żadnych robót. I jako dowód pokazałem zdjęcie z początków czerwca (źródło: skyscrapercity.com jakby ktoś chciał więcej). Roboty były więc ktoś tu farmazony opowiadał. I jeszcze ma pretensje do gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...