Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burze i grad na Lubelszczyźnie. Aktualna sytuacja pogodowa [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 08:51 Powrót do artykułu
Oj weźcie już dajcie sobie spokój z tym burzami i gradem ,codziennie tylko steaszycue ludzi a wcale się to nie sprawdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj weźcie już dajcie sobie spokój z tym burzami i gradem ,codziennie tylko steaszycue ludzi a wcale się to nie sprawdza
 No co ty powiesz... Powiedz to mieszkańcom Modliborzyc albo Wierzchowisk. To że u ciebie narazie spokojnie nie oznacza, że burzy nie będzie. A potem napiszesz komentarz, że jak to... Czemu nikt nie ostrzegał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko Ryżego Tuska na liście kandydatów na szefa KE? "Na szczęście nie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłbym za tym żeby Tusek został szefem KE. W tobie natomiast olbrzymia zajadłość. Aby patrzeć jak cię zeżre. Ja osobiście chciałbym żeby było w Polsce spokojnie, życzliwie a dyskusje prowadzone merytorycznie. Wiem też o tym, że POpaprańcy nigdy nie pogodzili się z tym, że PiS wygrał stąd ciągle jątrzą. Ale twoje zachowanie jak widzę wcale nie jest inne. Zabezpieczanie tyłów przed opozycją nie sprzyja rozsądnemu podejmowaniu decyzji a jest co robić aby nam się lepiej żyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...