Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bychawa: Pierogi jak świeże bułeczki

Utworzony przez nicol, 25 maja 2008 r. o 23:29 Powrót do artykułu
Byłam i było fajnie, zespół Feel super, próbował rozruszać towarzystwo ale ludzie byli chyba trochę ospali. Ogólnie było ok. Fajerwerki też super, niesamowity widok. Co do bezpieczeństwa i organizacji też nienajgorzej, dużo policji, tylko kolejki zdecydowanie źle zorganizowane. Nie wiem jak było wcześniej, gdyż byłam tylko od koncertu zespółu Feel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa. Te koszmarne kolejki do kas przed wejściem, kontrole jak na lotniskach i tylko jedna brama kiedy innych (zamkniętych) pilnowali ochroniarze. Beznadziejna organizacja pod tym względem i dlatego Boysi zawyli dla garestki, bo reszta stała w tasiemcu przed bramą. Sam widok tej straszliwie długiej kolejki odbierał ochotę na wejście. Byłem tam pierwszy raz, i......ostatni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki zawód. Tak mogę określić tzw. festiwal pierogów i to podobno ogólnopolski. Jaki ogólnopolski skoro wyroby prezentowały w zasadzie dwie szkoły z Bychawy. Zresztą prezentowały to odpowiednie słowo bo zjeść nie było co. Wystarczy powiedzieć, że po uroczystym rozpoczęciu "festiwalu" przez burmistrza Sobaszka o godzinie 15.00 o godzinie 16.00 pierogi się skończyły. Wielki tłum ludzi, organizacja wejścia na imprezeę beznadziejna. Ale nie ma co narzekać, w zasadzie kto chciał się napić piwa (tylko Perła) i zjeść kebaba dobrze trafił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...