Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech kaczynski z rydzykiem im pomoga !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Tusk -Komorowski i Rydzyk Palikot nie moga pomuc tym ludziom pytam przedmowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu co przekazał, niech poda, bo zebrać a przekazać to dwie róxzne sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milion ? - czego milion złotych -czy to mało przekazał komu ? Proponuje żeby Kościół dał tym biednym ludziom działki budowlane z tych co sam ostanio podostawał. A możę lepiej zapytac ile jeszcze Cartasowi brakuje lub inaczej gdzie na wakacje chcą pojechać bedzie szybcie i uczicwiej no i może jakies biuro podróży zrobi promocje dla Caritasowiczów-wakacjowiczów. Powodzianom polecam działki i górach tam słabo zalewa w przeciwieństwie to terenów niżinnych , zalewowych i nadrzecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
niech kaczynski z rydzykiem im pomoga !
A może dołączyli by się Tusk z Komorowskim może ten z PsL-U Pawlak albo inny Napieralski co tak wybiórczo ich to nie dotyczy ? a może pomogli tylko komu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caritas zebrał już milion dla powodzian i prosi o więcej.Jak mi wiadomo,Caritas udostępnił swoje konto bankowe i również "podpiął się" do innych instytucji niosących pomoc./I w tym przypadku Caritas udostępnił swoje konto.Ile zgromadzono pieniędzy na tych kontach i ile otrzymają powodzianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caritas zebrał kilkanaście milionów ale kościół i caritas przed ludzmi się nie spowiada gdzie dokladnie przekazali powodzianom pieniądze nie trawili do kokretnych, potrzebujących powodzian rzucane są powodzianom tylko ochłapy. te instytucie są najbogatsze w kraju Polska jest tylko dla BOGATYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
75% tej kasy jak zwykle zginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a pozostałe 25% zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów zbiórki. Nihil novi. Dlatego właśnie powodzianie będą musieli się obyć bez mojej kasy, a Fundacji TVN należy pogratulować pomysłu bratania się z pazernym klerem. Ciekawe ile Fundacja dostanie z tych 75%. Tak czy inaczej małoletnim podopiecznym Fundacji też już nigdy nie pomogę, bo już nie jestem pewna, gdzie trafiały dotychczas moje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harski napisał:
A dlaczego Tusk -Komorowski i Rydzyk Palikot nie moga pomuc tym ludziom pytam przedmowce
Bo powodzianie wypięli się na Komorowskiego i Tuska ,wolą Kaczyńskiego z Rydzykiem. To niech im pomogą ,teraz mogą się sprawdzić czy kłamali czy im dadzą po te 12 tys. Ale jaja .Tylko głupcy głosują na tych co im obiecują . Kto rządzi teraz , ten rozdaje kasę . A obiecanki cacanki tylko w PISIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Caritasie na śląsku i powiem Wam nie warto dawać na powodzian tylko i wyłącznie dlatego że 3/4 towaru leży w magazynach w/w instytucji wiem bo sama miałam przyjemność "wybierać to co się może przydać dla ośrodka", więc do powodzian dotrze prawdopodobnie 1/100 tego co było zbierane. Brak słów. Po za tym ośrodek to jeden wielki biznes z miłą chęcią bym się tym zajęła i udzieliła ciekawych opowieści na temat CARITASU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...