Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
za pobicie ze skutkiem smiertelnym grozi do 12 lat wiezienia, a za podrabianie pieniedzy do 25 lat, no do ch**a wacława czy ten kraj jest normalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehheh słuchaj a kogo w tym kraju obchodzi kogoś że wycjągnie Cię z domu albo i w domu zakatuje też mi ale spróbuj Państwo w trąbe zrobić to 25 lat masz jak w banku to mnie nie dziwi to normalny (po******ny) kraj - Andrzej Leperu wróc proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam - co z 3 bilionowym długiem publicznym, że o różnych "cmentarnych" interesach władzy nie wspomnę? Ktoś w rządzie RP drukuje około 3 tysiące złotych na sekundę, a Konstytucyjne służby RP za jakimiś producentami paru 5-setek się uganiają? Nie żebym rozgrzeszał, usprawiedliwiał czy też akceptował nielegalną produkcję lewych 5-set złotówek, ale jaka jest szkodliwość ich czynu przy produkcji 3 tysięcy złotych długu publicznego na sekundę??? Czy mam rozumieć, że dzieci i wnuki funkcjonariuszy CBA będą zwolnione ze spłaty tych statystycznych 95 tysięcy długu publicznego na głowę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie za 50 tyś posiedzą,a trzeba było wyprodukować pare baniek to by chociarz wiedzieli za co siedzą,a tak...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...