Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Będzie biedronka albo lidl jak Kępa buduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitalizm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to oczywiste, że Biedronka. Ale Inwestorowi (a zwłaszcza tatusiowi Inwestora) wolno wszystko. Postawił Lidla tuż za murem kirkuta zasłaniając widok na panoramę starego miasta a Biedronka w Niemcach przy tym to pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore jest to prawo budowlane. Dlaczego Starostwo nie zażądało projektu na wszystkie etapy inwestycji? Pozwolenie na budowę obejmuje tylko I etap - czyli Biedronkę. W jaki sposób Starostwo zmusi Inwestora do wybudowania II i II etapu, które są ekonomicznie nieopłacalne? Jednym słowem WAŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już widze że to Biedronka czerwona imitacja klinkierówki i wielka dziura na rampe do rozładunku ostatnio przejeżdżałem tamtędy i już wtedy powiedziałem że jak nic bezdomka powstaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore jest to prawo budowlane. Dlaczego Starostwo nie zażądało projektu na wszystkie etapy inwestycji? Pozwolenie na budowę obejmuje tylko I etap - czyli Biedronkę. W jaki sposób Starostwo zmusi Inwestora do wybudowania II i II etapu, które są ekonomicznie nieopłacalne? Jednym słowem WAŁ!!!
Dostali za to sporą BUŁE,dlatego tak się dzieje,nikt z tym nie walczy i nikt nie wnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt na na bank Biedronki, ta sama cegła na ewelacji, Okno i wejście od frontu. Jak nic Biedronla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze niech właściciele małych sklepików i straganów powalcza o klienta cena, jakoscia produktu. Jest sporo miejsc gdzie nowe biedronki, czy stokrotki nie wykonczyly. Np. w Dąbrowicy, czy na Woli Sławińskiej (przy ul. Głównej). Klienci na tym tylko zyskuja, bo teraz sprzedaz czegos nieswiezego, albo mrozonego miesiacami w takim sklepiku moze sie dla wlascicieli szybko skonczyc bankructwem. Jak nie ma konkurencji to moga sprzedawac drogo i byle co.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te blaszano-sklejkowe budki na targu w Niemcach to powinni zaorać wiocha jak nigdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka Biedronka, niech będzie... konkurencji nigdy za wiele... bedzie lepiej klientom i tyle... Wójt Urbaś Krzyś łże jak pies, ze nie wie co tam bedzie, na bank już dawno wziął kase w łapę, podzielił się z posłem smolażem i jest gitara!!! Urbas robi wszystko co pobłogosławi i zatweirdzi Smolarz... taka sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to w ogóle za tajemnice. Urzędnicy są opłacani pieniędzmi JM, czy PODATNIKÓW? Ludzie mają prawo wiedzieć co jest budowane. Naprzeciwko mojego domu miał powstać salon samochodowy i ni z gruszki ni z pietruszki mamy biedronkę, nocne dostawy, rzucanie pojemnikami, nocne remonty, włączony silnik i agregat w tirze przez czas rozładunku i śmietnik, bo ludzie jak coś kupią to muszą od razu jeść i pić, a gdzie stoją tam rzucają, nie licząc picia po krzakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super czekamy jeszcze na Lidla !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Klienci to od Was zależy czy pójdziecie jak stado "baranów" do tego czy innego sklepu , wspierajmy nasze narodowe  a nie to co nam karzą masmedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Klienci to od Was zależy czy pójdziecie jak stado "baranów" do tego czy innego sklepu , wspierajmy nasze narodowe  a nie to co nam karzą masmedia.
Bo my Polacy tak mamy, że dajemy się gzić bez poślizgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat nie kupuję w biedronce i jakoś żyję, w naszych sklepach produkty bywają i tańsze i lepszej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze ze 2 lata i na tablicy Lublin bedzie dopisek wypodukowano dla stonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaczna budować tory a nie jakieś biedronki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie-od klientów zależy, gdzie pójdą, czy do lokalnego czy do biedronki (jeśli w ogóle tutaj powstanie). Popieram sytuację, w której klient ma wybór. Na marginesie-klientów chcących płacić mniej i kupować wszystko w jednym miejscu jest setki razy więcej niż sklepikarzy z rodzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka Biedronka, niech będzie... konkurencji nigdy za wiele... bedzie lepiej klientom i tyle... Wójt Urbaś Krzyś łże jak pies, ze nie wie co tam bedzie, na bank już dawno wziął kase w łapę, podzielił się z posłem smolażem i jest gitara!!! Urbas robi wszystko co pobłogosławi i zatweirdzi Smolarz... taka sytuacja
Nie p..................., nie rób obciachu mieszkańcom Niemiec! Ten teren należał nie do gminy, a do Agencji Nieruchomości Rolnych. To  od agencji a nie od gminy kupił go Kępa. Teraz teren jest prywatny i właściciel może z nim robić, co mu się podoba, byle zgodnie z planem zagospodarowania. Nie wiem, czy wójt "wziął", nie widziałem tego, ale jeśli ty widziałeś - na co czekasz?! Zgłoś gdzie trzeba! Inaczej będziesz ukrywał przestępstwo i też za to bekniesz. Możesz też beknąć za pomówienie  (art. 212 par. 1 i 2 kk).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po kiego grzyba nam jakiś zielony market, BIEDRONKA miała być, i MA BYĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...