Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą zamienić Urząd Marszałkowski na Sejm

Utworzony przez Srutu Tutu, 4 lipca 2011 r. o 21:44 Powrót do artykułu
A tak naprawdę spieprzają z tego szamba mając nadzieję, że nie ochlapie im nogawek. A co się stanie, gdy PO zrobi koalicję z SLD bez PSL, albo PIS wygra wybory? Zresztą jakie to ma znacznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to najmniejszego wpływu na prędkość jazdy. Na ten region już dawno temu ktoś laskę położył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL I PO przyłożyło się do zabójstwa polskiego rolnictwa poprzez głosowanie za GMO - nasiennictwo http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/4114.htm http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/4114_u/$file/4114_u.pdf opozycja głównie przeciwko http://www.icppc.pl/antygmo/2011/07/poslowie-po-i-psl-przeglosowali-nowa-ustawe-o-nasiennictwie 1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion. Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość polityków, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO. DZIĘKUJĘ ZA OGRANICZENIE PRZYROSTU NATURALNEGO POLAKÓW chcesz być bezpłodny jedz GMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipokryta sobon ma zawsze jakis wtracik do tematu ?! dupowłazik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci Panowie za wyjątkiem Grabczuka coś zaczęli robić w Regionie i czemuś przewodzić ? Znudziła im się piaskownica,rzucają zabawki i idą do innej gdzie więcej cienia i piasek mniej gorący a i tym samym sparzyć się trudniej ?. Tym właśnie objawia się nasza klasa polityczna -a już tak duże nadzieje wiązałem z Panem Hetmantem. Zdawało się,że będzie tym mężczyzną dla Lubelszczyzny o którym mówił L.Miller a którym sam być nie potrafił. Zawiódł mnie Pan Panie Marszałku. Myślałem,że dokończy Pan rozpoczęte prężnie dzieła a za cztery lata oddam na Pana głos w wyborach prezydenckich.Klapa- a fe, kto to dokończy Wysocki ? ...ten Wysocki ? Sławny Wysocki był tylko jeden podobnie jak Sikorski reszta ich nawet na komentarz nie zasługuje bo to *****.(*przepraszam czytelników i internautów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci panowie, niezależnie od opcji politycznej, powinni przebywać na bezpłatnych urlopach. Ich miejsca winni zająć kolejni na listach do samorządu województwa. Odwagi życzę wybieranym i wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyblef napisał:
Ci Panowie za wyjątkiem Grabczuka coś zaczęli robić w Regionie i czemuś przewodzić ? Znudziła im się piaskownica,rzucają zabawki i idą do innej gdzie więcej cienia i piasek mniej gorący a i tym samym sparzyć się trudniej ?. Tym właśnie objawia się nasza klasa polityczna -a już tak duże nadzieje wiązałem z Panem Hetmantem. Zdawało się,że będzie tym mężczyzną dla Lubelszczyzny o którym mówił L.Miller a którym sam być nie potrafił. Zawiódł mnie Pan Panie Marszałku. Myślałem,że dokończy Pan rozpoczęte prężnie dzieła a za cztery lata oddam na Pana głos w wyborach prezydenckich.Klapa- a fe, kto to dokończy Wysocki ? ...ten Wysocki ? Sławny Wysocki był tylko jeden podobnie jak Sikorski reszta ich nawet na komentarz nie zasługuje bo to *****.(*przepraszam czytelników i internautów)
A jakie "prężne działania" konkretnie masz na myśli, bo po za PRem nie ma żadnych i być nie może biorąc pod uwagę katastrofalną sytuację budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srutu Tutu napisał:
A tak naprawdę spieprzają z tego szamba mając nadzieję, że nie ochlapie im nogawek. A co się stanie, gdy PO zrobi koalicję z SLD bez PSL, albo PIS wygra wybory? Zresztą jakie to ma znacznie?
Faktycznie strach jak PiS wygra te wybory-pierwsze ustrzeli pędzącego królika ,potem znikną niektóre ławeczki z parków no i na cmentarne alejki będą zwykle przychodzili żłobnicy,Będzie wiadomo urzędom do kogo należą wille w Kazimierzu no i doktor G. trzeciego pacjenta z chusteczką pod osierdziem do Pana Boga nie wyśle.Sama Konstytucja będzie przedmiotem przestrzegania a nie treścią do interpretacji gdzie chorzy na pomroczność jasną będą do końca zwonieni z jej przestrzegania.Jest się czego bać -faktycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja lubelskiej listy PO. Jak wy sie nie wstydzicie wystawiac dwie gwiazdy, ktore dla Lublina nic nie zrobily i do tego pilkarza z lapanki.Do cholery nie ma na lubelszczyznie madrych ludzi?. Prezydent Pulaw, swietny gospodarz, marszalek Grabczuk, swietny samorzadowiec, burmistrz Poniatowej dobry gospodarz i wielu jeszcze innych ludzi co mogloby startowac do sejmu. Wystawiacie nieudacznikow, taki Karpinski czy Wilk co zrobili w poprzedniej kadencji dla lubelszczyzny-nic. Zle sie stalo, ze Pan Palikot tak sie przecenil i przegral.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt napisał:
A jakie "prężne działania" konkretnie masz na myśli, bo po za PRem nie ma żadnych i być nie może biorąc pod uwagę katastrofalną sytuację budżetu.
Polecam :Mełgiewską z wiaduktem nad torami i elementami obwodnicy,droga od Lublina do Piask, elementy obwodnicy na kierunku warszawskim,lotnisko, wprawdzie zabiegi ale coś się dzieje z teatrem od XXX lat w budowie,Teatr Stary na Starówce,obiekty naukowe lubelskich uniwersytetów-Przyrodniczego ,UMSC ,PAN, remonty wielu ulic i dróg łaczących nas z powiatami np. biłgorajskim. Mówisz o katastrofalnym budżecie.....a znasz jakieś miasto w Polsce które jest mniej zadłużone od Lublina ? Więc nie rozumiem dlaczego tylko my mamy być powściągliwi ? Nie weźmiemy my tych pieniędzy i nie wykorzystamy to zrobią to inni. Co do jednej rzeczy mam tylko obawy,że ci panowie i Panie bo Tokarska też, rozbabrali to wszystko a teraz biorą cztery przysłowiowe litery w garść i na wygodny garnuszek. Dlatego nie zagłosuję ani na PO ani na ZSL bo tak się swoim wyborcom nie robi. Myśmy im dali mandat zaufania nie dla ich dobrego samopoczucia ale w zaufaniu ,że czymś się odwdzięczą a oni proszę -Warszawka im się zamarzyła. Niech jadą ale bez mojego poparcia -(ja dopiero co na nich głosowałem i na tym koniec jak na razie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Nie ma to najmniejszego wpływu na prędkość jazdy. Na ten region już dawno temu ktoś laskę położył.
Dlatego PO powinno wystawic dobrych samorzadowcow do sejmu i senatu, a nie dwie puste laski, ktore nic dla regionu nie zrobily. Karpinskiego i Wilka rozliczyc z dzialalnosci dla lubelszczyzny.W partii PO powstaly dwie bandy jedna Schetyny, a druga Grabarczyka i obie blokuja sciane wschodnia.Jest wielu dobrych gospodarzy w wojewodztwie i to ich powinno sie wystawic.Wyborcy nie glosujcie na te dwa pierwsze miejsca i sprawe zalatwicie. Nie rozumie, jak moze decydowac danie kwiatow Grabarczykowi na miejsce na liscie.Ludzie opamietajcie sie.Zmijan co ty do cholery robisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Nie ma to najmniejszego wpływu na prędkość jazdy. Na ten region już dawno temu ktoś laskę położył.
Ty mosqito zapewne położyłeś ,ale to nie ma większego znaczenia -Ferdynand Kiepski też położył i coś się zmieniło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyblef napisał:
Polecam :Mełgiewską z wiaduktem nad torami i elementami obwodnicy,droga od Lublina do Piask, elementy obwodnicy na kierunku warszawskim,lotnisko, wprawdzie zabiegi ale coś się dzieje z teatrem od XXX lat w budowie,Teatr Stary na Starówce,obiekty naukowe lubelskich uniwersytetów-Przyrodniczego ,UMSC ,PAN, remonty wielu ulic i dróg łaczących nas z powiatami np. biłgorajskim. Mówisz o katastrofalnym budżecie.....a znasz jakieś miasto w Polsce które jest mniej zadłużone od Lublina ? Więc nie rozumiem dlaczego tylko my mamy być powściągliwi ? Nie weźmiemy my tych pieniędzy i nie wykorzystamy to zrobią to inni. Co do jednej rzeczy mam tylko obawy,że ci panowie i Panie bo Tokarska też, rozbabrali to wszystko a teraz biorą cztery przysłowiowe litery w garść i na wygodny garnuszek. Dlatego nie zagłosuję ani na PO ani na ZSL bo tak się swoim wyborcom nie robi. Myśmy im dali mandat zaufania nie dla ich dobrego samopoczucia ale w zaufaniu ,że czymś się odwdzięczą a oni proszę -Warszawka im się zamarzyła. Niech jadą ale bez mojego poparcia -(ja dopiero co na nich głosowałem i na tym koniec jak na razie
I wszytko to dokonał jeden człowiek? Krzysio Hetman wzrost 170, a nie jakiś Superman albo inny nadczłowiek? Mam jeszcze nadzieję, że ta cała piramida głupoty, obłudy i kłamstwa runie wraz ze Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich i systemem globalnej lichwy, a wtedy być może przyjdą prawdziwi politycy a nie figuranci. Trzymaj się, dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dbam napisał:
PSL I PO przyłożyło się do zabójstwa polskiego rolnictwa poprzez głosowanie za GMO - nasiennictwo http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/4114.htm http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/4114_u/$file/4114_u.pdf opozycja głównie przeciwko http://www.icppc.pl/antygmo/2011/07/poslowie-po-i-psl-przeglosowali-nowa-ustawe-o-nasiennictwie 1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion. Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość polityków, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO. DZIĘKUJĘ ZA OGRANICZENIE PRZYROSTU NATURALNEGO POLAKÓW chcesz być bezpłodny jedz GMO.....czy są na to jakieś naukowe dowody czy tylko hipotezy ? W Polsce to nie jest jeszcze powszechny produkt a już milion par małżeńskich ma problem w uzyskaniu potomstwa więc przyczyn trzeba chyba szukać gdzie indziej(wcale nie mówię że GMO to jest coś czym mamy się zachwycać bo sa to technologie od których jest sie uzależnionym po ich wprowadzeniu jak po narkotyku ale w odniesieniu do plodności człowieka ? ...to i na zwierzęta miałoby to podobne oddziaływanie a nic nie słyszałem poza jakimiś tam przepychankami lobbystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt napisał:
I wszytko to dokonał jeden człowiek? Krzysio Hetman wzrost 170, a nie jakiś Superman albo inny nadczłowiek? Mam jeszcze nadzieję, że ta cała piramida głupoty, obłudy i kłamstwa runie wraz ze Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich i systemem globalnej lichwy, a wtedy być może przyjdą prawdziwi politycy a nie figuranci. Trzymaj się, dobrej nocy.
Sobieski pod Wiedniem też sam nie wygrał a o.Kordecki sam nie obronił Częstochowy a jednak to o nich przeważnie piszą......wzajemnie -Dobrej Nocy życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimorodek ptaszek mały a POkraki się POsrały. I na GWno papu wołają ale sami tego GWna nie chcą zjeść tylko POdstawiają to ludowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pecunia non olet" dlatego tzw. politycy znani szaremu ludowi jako politykierzy pchaja sie gdzie tylko sie da. Co z tego ze wiekszosc nie ma pojecia o polityce, wazne ze maja plecy i beda glosowali tak jak gora sobie zazyczy. ............. ja myslalem ze Polska idzie do Europy, a tu niestety blizej wam do Uralu towarzysze roznych partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było już dawno wiadomo, że Hetman będzie startować na posła, w Urzędzie za dużo roboty, a w Warszawie ciepła spokojna posadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubelszczyzna to tonący okręt,a szczury to czują i uciekają!" Wystarczyło dwie kadencje ,aby Lubelszczyznę sciągnąć na szary koniec niemal we wszystkich wskaznikach.Tylko marszaŁkowie zarabiają najwięcej w kraju.Zalezność jest odwrotnie proporcjonalna do osiąganych efektów.Już się nie da nic zepsuć.Oni to wiedzą i chcą uciec,bo zbliża się nieuchronna kompromitacja!!!Nie mają/ i nie mieli/żadnej koncepcji na rządzenie.Są to tylko sztuczki :jak i gdzie się załapać!!!Typowym przykładem jest Hetman,ktory po tragedii smoleńskiej wykorzystał moment aby wskoczyć na stołek prezesa PSL-u i przez stŁek marszałka do sejmu,a być może przy dobrym szermowaniu hasłem"czŁowiek jest najważniejszy"/o czym wiedziano od zarania dziejów/załapie się na ministra.Sobczak ,czego się dotknie to zepsuje itd,itd./rozwaliŁ cały transport/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,9891677,Polityk_przed_wyborami_postraszyl_ludzi_prokuratura.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...