Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska Grupa Fotograficzna: Foto z balonu

Utworzony przez rolnik KRUSownik, 29 marca 2010 r. o 10:12 Powrót do artykułu
gratulujemy pasji - moją pasją jest KRUS i dopłaty jakie dla mnie ponoszą inni Polacy - ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani redaktor kampania wyborcza już rozpoczęta 2 artykuły poświęcone Panu Ch. W ciągu miesiąca czy to, aby nie za mało??? A tak gwoli rzetelności dziennikarskiej czy nie należałoby wyjaśnić do końca pierwszy temat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy z prawej-na zdjeciu- czy to nie jest ten misio,który na wycieczce rowerowej rok temu na Ukrainie naobiecywał powysyłanie zrobionych zdjęć uczestnikom i dostał amnezji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komuś zależało na zdjęciach i filmie z rajdu na Ukrainę to trzebabyło zwrócić sie do organizatorki rajdu, która takowymi dysponowała od tego gościa na zdjęciu. Ja tak zrobiłem i kopie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafi napisał:
Brawo Pani redaktor kampania wyborcza już rozpoczęta 2 artykuły poświęcone Panu Ch. W ciągu miesiąca czy to, aby nie za mało??? A tak gwoli rzetelności dziennikarskiej czy nie należałoby wyjaśnić do końca pierwszy temat???
Szanowny/a rafi - z tej strony Pan Ch. Chciałem Panią/Pana poinformować, że kampania wyborcza faktycznie już rozpoczęta, ale nie dla mnie - na prezydenta nie startuję i do wyborów samorządowych również nie zamierzam zgłaszać swojej kandydatury. Czy komentowany przez Panią/Pana artykuł traktuje o mojej osobie, czy tylko wymienia ją w tym dość obszernym tekście? Faktycznie - organizuję cykliczne fotospotkania w swojej fotopracowni, ale chyba nie o tym jest ten artykuł... Nie wiem co kieruje takimi ludźmi jak Pani/Pan piszącymi takie złośliwe komentarze - czy to zazdrość, że inni coś robią, czy może to po prostu ludzka nieżyczliwość? Z komentarza wnioskuję, że mam do czynienia z osobą o wcale nie niskim ilorazie inteligencji, o czym świadczą fakty używania poprawnej polszczyzny oraz nie dla wszystkich zrozumiałych słów - tym bardziej martwi mnie taka uszczypliwość w moim kierunku! Sprawa wycinki drzew, została opisana przez DW rzetelnie - była zamieszczona odpowiedź UM Chełm informująca o tym dlaczego podjęto taką decyzję. Jak napisał w komentarzach pod artykułem o w/w wycince inny internauta - " To nie sa ekolodzy tylko mieszkańcy miasta, którym nie podoba się pomyśl wycinki drzew w mieście. " - to jest cała prawda o motywach kierujących mną przy organizacji protestu. Jestem ciekaw jaką ( jeśli w ogóle ) wystosuje Pani/Pan odpowiedz - czy na poziomie, czy będzie to kolejna uszczypliwość w moim kierunku. Czekam z niecierpliwością! Grzegorz Chwesiuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...