Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodzisz na grzyby? Pochwal się swoimi zbiorami

Utworzony przez Ktoś, 16 września 2010 r. o 16:12
Czy nikt wam ludzie nigdy nie powiedział że grzyba się nie wyrywa!!! Ładnie się ucina przy ziemi !!!! Jak widzę w lesie wyrwane i obcięte grzybnie to takiej osobie najchętniej dałbym dożywotni zakaz wstępu do lasu. Przez takich ludzi jest coraz mniej grzybów!!! Jeszcze może bym to wytrzymał ale jak jeszcze zabiera do domu i tam wyrzuca grzybnię do śmieci to się odechciewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto? tak ci powiedział? grzyby należy wykręcić z podłoża - nie wolno wycinać!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zostawi się korzonek w ziemi to grzybnia się psuje i "umiera" więc nie powinno się grzybów przycinać przy ziemi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak jest z borowikami w mojej okolicy ale ciągle wyrastają dosyć zdala od lasu przy drodze polnej tuz pod gałęziami kilku młodych Brzóz. A jeszcze jak się dziwnie zlewają z otoczeniem idziesz z jednej strony i niema nic idziesz z drugiej strony patrzysz w to samo miejsce i dopiero ledwo widać kapelusze miedzy źdźbłami trawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzisz na grzyby ? A masz dawcę ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyby powinno sie ucinac tuz przy ziemi. Wtedy z tego co zostało pojawi się następny grzyb .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te znawca, pieprznij ty sie w łeb i dopiero zacznij cokolwiek pisac. Przy samej ziemi to Ci chyba mózg wycieli skoro tytuujesz się mianem znawcy a o zbieraniu grzybów g...wno wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zastanawiałem sie od kiedy jednostką ilości grzybów jest SZTUKA (np. 330 sztuk) ?!? Wydawało mi się , że powinny być podaane w kilogramach albo litrach (słoiki) ... Czy w sklepach sprzedawane są na sztuki ??? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na parkingu w Konopnicy takiego grzyba załapałem że do tej pory po lekarzach chodzę.I jeszcze musiałem zapłacić,bo ten z samochodu obok kosą groził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne grzybki.Piękny był ten kleszcz co mi małżonka z pleców wczoraj wykręciła.Jeszcze się ruszał po paru dniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
Piękne grzybki.Piękny był ten kleszcz co mi małżonka z pleców wczoraj wykręciła.Jeszcze się ruszał po paru dniach.
A WYSSALA JUZ JAD ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nerkę dla grzybarzy to gdzie można tanio kupić ? Może być używana po niewielkim przebiegu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi ktoś powiedzieć jakarać tych baranów, którzy wyrywają grzyba z całą grzybnią. jest na to kilka dowodów w postaci fotek w dzienniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znawca napisał:
Grzyby powinno sie ucinac tuz przy ziemi. Wtedy z tego co zostało pojawi się następny grzyb .
Głowę sobie utnij i poczekaj aż odrośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzyby to tylko hobby .,grzybki to jest a w irl 20 i bania i przeszczepow nie ma hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z kolegą ^ karac ^ deb***I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy grzyby jeszcze rosną bo mi wydaje się że to już końcówka bo noce zimne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rosną na paznokciach u stóp, mimo że noce zimne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...