Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No proszę a jednak można zrobić dobry filmik promocyjny. Podoba mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Supeeeer!!! Boskie zdęcia, ciekawa fabula, badzo zachęcający! Ludzie dawajcie na lubelszczysznę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten filmik mi się bardzo podoba - ekstra :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emi_law napisał:
Supeeeer!!! Boskie zdęcia, ciekawa fabula, badzo zachęcający! Ludzie dawajcie na lubelszczysznę
I co przyjadą a tu ,,ZONK" -brak pracy, miejsc parkingowych, dziurawe ulice, jedno muzeum, teatr z repertarem od święta....... Wielkie ,,G" Trzeba najpierw coś z tym zrobić a dopiero zapraszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł ciekawy, zdjęcia fajne tylko odniosłem dziwne wrażenie, że przesłanie mówi: „z cywilizacji na wieś… roboty u nas nie znajdziesz, stopa też raczej nie złapiesz, ale za to dużo zieleni dookoła”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, w koncu promocja lubelszczyzny na miare XXI wieku, swietne ujecia i fabula, oby bylo warto:-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot nie wystarcza do promocji polski D ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b. fajny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca rozumiem waszych zachwyty nad tą reklamówką naszego regionu. Faktycznie od strony technicznej jest wszystko zrobione bardzo przyzwoicie. Ale przykre jest to że najpierw trzeba pokazać jaka to straszna Warszawa jest a dopiero później pokarzę się polną drogę WSK-e i zamek w Janowcu. Atrakcji turystycznych nie ma na Lubelszczyźnie za wiele, biorąc pod uwagę to że wymagający turysta potrzebuje czegoś więcej niż w miarę czyste powietrze i ładne krajobrazy, chociaż faktycznie jakiś kapitał wyjściowy to jest. Wiele pracy potrzebuje nasze województwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś pomyślał, brawo. Województwo musi szukać sposobów na przyciągnięcie turysty i najlepiej odnieść się do potrzeb zapracowanych ludzi w dużych miastach Polski! Jeśli takich potrzeb nie mają? No to własśnie ta reklama ma na celu wykreowanie ich. Jednak każdy potrzebuje odpoczynku, odchamić się na łonie natury. A zabytkami możemy się pochwalić. Kraków jest przereklamowany... teraz czas na Zamość, Lublin, Toruń....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jest fajny, młodzi ludzie, miłość rozkwita na Lubelszczyźnie. Myślę, że to bardzo pozytywny przekaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili dynamiczny teledysk w kiepskim lektorem a powinien być adekwatnie do tematu spokojny i lektora nie można normalnego znaleźć tylko taki który brzmi jak IVONA... co za obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turysto, jeśli przy zwiedzaniu Starego Miasta zechcesz siusiu, idź do Ratusza i sikaj na schody! Innej toalety nie znajdziesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syf, syf, syf i jeszcze raz syf! A co tak naprawdę promuje to coś? I podstawowe pytane: PO CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzieeeeeee. Trzymajcie mnie, bo mi się scyzoryk w kieszeni sam otwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zrobili dynamiczny teledysk w kiepskim lektorem a powinien być adekwatnie do tematu spokojny i lektora nie można normalnego znaleźć tylko taki który brzmi jak IVONA... co za obciach
Ty chyba jesteś ślepy!!! Nigdy wcześniej nie widziałam lepszej reklamy regionu Film jest super! W porównaniu do tego co ostatnio wyprodukowało miasto (Wizerunkowa reklama Lublina na Youtube) to ten film jest genialny!!! Ciesze się też że robili to ludzie z Lublina a nie warszawka która o Lubelszczyźnie nie ma pojęcia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co tu chodzi, rzucili pracę i osiedlili się na Lubelszczyźnie czy przyjechali odpocząć. I druga sprawa co to za firma, która wygrała konkurs żadnych informacji w Internecie o nich nie ma, może to ktoś krewny lubelskich polityków lub samorządowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To firma, która produkuje jedynie reklamy dla miasta Lublin i samorządu województwa :-)) Jakoś tak dostaje wszystkie oferty. Napewno nie powstała specjalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki spot można zrobic o każdym regione-niekoniecznie regione Polski... nie znam się może-technicznie chyba na poziomie, ale lubelszczyzny "toto" nie wypromuje, raczej agencję filmową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...