Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ks. Ładniak w wywiadzie powiedział, że nie zauważył w swojej parafii odpływu wiernych, więc Dziennik Wschodni musiał zilustrować artykuł zdjęciem z jego kościoła ze szczytu obostrzeń pandemicznych albo z jakiejś mszy św. o g. 6, kiedy było kilka osób w świątyni. "Brawo", redakcjo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Ładniak w wywiadzie powiedział, że nie zauważył w swojej parafii odpływu wiernych, więc Dziennik Wschodni musiał zilustrować artykuł zdjęciem z jego kościoła ze szczytu obostrzeń pandemicznych albo z jakiejś mszy św. o g. 6, kiedy było kilka osób w świątyni. "Brawo", redakcjo.
 To pisze pewnie przedstawiciel zajadłego "polskiego katolicyzmu ludowego", bo wypowiada się kłamliwie. Podpis pod zdjęciem nie mówi, o jaką świątynię chodzi, tylko podaje: " Wyniki badań CBOS wskazują, że liczba wiernych praktykujących w niedzielę lub częściej (bo „czują taką wewnętrzną potrzebę”) spadła (fot. Maciej Kaczanowski) " Tak więc zdjęcie pokazuje znakomity przykład ubytku "wiernych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tyczy zdrowia. Zdrowym się będzie omijając szerokim łukiem tą instytucję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nawale różnych nieprzyjemnych wiadomości o stanie państwa chociaż jedna miła informacja! Proces mądrzenia narodu, chociaż powolny, napawa optymizmem…..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, czy w kościołach protestanckich jest podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... co to ostatnio mówił na nagraniach rzecznik kurii metropolitarnej w Białymstoku. Odnowa moralna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończą pakty z diabłem czy tam pissem. Radujmy się!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończą pakty z diabłem czy tam pissem. Radujmy się!!
 Współpraca z władzami (które tego chcą) - to jeden z przewodnich wątków rydzykizmu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co ilość pogrzebów z udziałem katolickiego księdza utrzymuje się poz. 90%. I druga sprawa, wyznawcy gender, egoiści, lewaccy, wyznawcy sexsizmu, nie zostawią po sobie potomstwa, a wiec udział wierzących w Polsce %. wzrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... beznapletkowcy od środka niszczą struktury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co ilość pogrzebów z udziałem katolickiego księdza utrzymuje się poz. 90%. I druga sprawa, wyznawcy gender,  egoiści, lewaccy, wyznawcy sexsizmu,   nie zostawią po sobie potomstwa, a wiec udział wierzących w Polsce %. wzrośnie.
Nie ma to, jak wysnuć błędny wniosek z ideologicznych fobii :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpływ wiernych, to w dużej mierze efekt działań kleru - w dużej mierze zdemoralizowanego, w ogromnej mierze pazernego, w pewnym stopniu zboczonego seksualnie, w sporym stopniu chamskiego i wywyższającego się, a do tego w wielkiej większości umoczonego w polityczne rozgrywki na każdym szczeblu. Ludzie widzą, ludzie mają dostęp do informacji, ludzie wreszcie przestają patrzeć w księżulów, jak w obrazek bez skazy, tylko nareszcie stają się krytyczni i oddzielają wiarę i religię od klechów. Bo wiara i religia z klechami nie ma praktycznie nic wspólnego. Ogromna większość księży, to karierowicze, a struktura kleru jest hierarchiczna, nie demokratyczna, co tylko zwiększa wyścig szczurów i brudne zagrywki w tym środowisku. Kuria nie musi mi dziękować za diagnozę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam sie liczy kasa i taca w jednej parafi to chodzi z taca codziennie 3 msze rano i 1 wieczorem 20 zlotych zbierz bo rano to chodza jedni i ci sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...