Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej milionerów w woj. lubelskim. Rekord w przekazywaniu 1 proc. podatku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2016 r. o 11:25 Powrót do artykułu
dochód 50 mln - jak można w rok zaroić taką kasę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być z Pe eZ eLu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
dochód 50 mln - jak można w rok zaroić taką kasę????
Poczytaj sobie wywiad z Karkosikiem. On doszedł do fortuny, bo jak mu zabrakło kabla, to postawił fabrykę i sobie wyprodukował. A jak mu zabrakło barwników do barwienia oranżady, to sobie wybudował fabrykę oranżady. Tak się robi w Polsce kasę! Możesz też zagrać w totka. Znasz taką starą prawdę: "chcieć to móc"? No więc jesli wypełnisz kupon totka z całych sił - wygrasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leiarzy u nas nie brakuje to i milionerów przybywa.Żona była u jakiegoś profesora,ktory nawet jej nie zbadał,a wypisał skierowanie i zainkasował 250 zł!!! Naplułbym mu w twarz bydlakowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Watahy działaczy PIS od 2016 okupują całą masę państwowych posad w naszym województwie. Za rok będziemy mieli więcej milionerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie chce to można być bogatym ! Ale na to sie najpierw cieżko i uczciwie pracuje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogactwo = Ciężko i uczciwie...Czyli mamy 97% leni pracujących nieuczciwie. Ciekawe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie i ciężko pracowali moi rodzice a dziś mają nędzne emerytury. Ja tyrałam do tej pory jak wół dziś mimo że mam 40 lat jestem wrakiem człowieka ( uszkodzony kręgosłup, ponadrywane ścięgna, niedotlenienie mózgu, żylaki itd). U tych co pracowałam, kiedyś byli milionerami ale jak się potem okazało to gorsze dziady jak ja dziś, wystarczyło że kontrakt lub rynek zbytu się załamał i po nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na yt jest sporo filmikówm np. sadzisz 50 mln nasion czosnku i sprzedajesz po 1zł. I masz. Oczywiście brutto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewd pctures freesex erotic comments erotic france adultsex top erotic films ***booty.net.erolove.in/?alejandra erotic board games most erotic scenes sex auto erotic asphyxiation adult movies free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...