Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Córka aresztowana za zabójstwo ojca

Utworzony przez ~gość~, 21 stycznia 2010 r. o 14:09 Powrót do artykułu
moim zdaniem na tym forum wypowiedziały się osoby, które wiedzą jaka była sytuacja, mam nadzieję że ta dziewczyna nie pójdzie do więzienia za zabójstwo swojego oprawcy i kata. Prawda jest taka, iż w tym kraju alkoholicy znęcający się nad rodziną mają więcej praw niż ich rodziny.......to żałosne i smutne...ale takie są realia życia w Polsce, kraju zaściankowym.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE JEJ TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WAŻNE KTO napisał:
ZNAM KASIE OD MAŁEGO I WIEM ZE NIE MIAŁA SŁODKIEGO ŻYCIA TO BYŁ KOSZMAR OJCIEC WIECZNIE PIJANY CIĄGŁE AWANTÓRY BICIE ITD; NON STO BYŁ W ZAKŁADZIE KARNYM ZA ZNĘCANIE SIE NAD RODZIŃA LUDZIE KTO BY COŚ TAKIEGO WYTRZYMAŁ MATKA KASI UCIEKŁA Z TEGO PIEKŁA ZOSTAWIJĄC JĄ SAMĄ W TYM KOSZMARZE MOIM ZDANIEM NIKT NIE CHCIAŁBY PRZEŻY POŁOWE TEGO CO PRZECHODZIŁA TA DZIEWCZYNA WIĘC NIE OCENIAJCIE JEJ BO NIE NAM OCENIAĆ .
hymn pochwalny na cześć Kaski Zgadzam się, ze miała naprawdę przechlapane.Matka ja zostawiła, zero zainteresowania z jej strony , ojciec - szkoda gadać. Ale, do k**** nędzy, to ze miała beznadziejna rodzinę wcale jej nie usprawiedliwia! Znam dzieci z rodzin alkoholików, które wyszły na prosta, wcale nie pija, maja normalne domy, prace... Może ktoś wspomni o tym, jak dziewczyna się prowadziła????TO ciekawy watek. I dlaczego babcia miała jej dość???Inna ciekawa sprawa - dziewczyna - mimo ze nieletnia, już miała zatargi z policja. Kurde, nie róbcie z niej takiego anioła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie o to chodzi DZIADKOWI nieba jej uchylali, chcieli ja wychowywac i próbowali to robic, a ona ich tylko wykorzystywała i naciagała na kase. ile razy juz miała zatargi z policja i usprawiedliwianie ze tatus był TYM ZŁYM to najlepsze rozwiazanie. miała kochajacych dziadków których poprostu olewała. trzeba sie zastanowic tez na tym, ze tego dnia wszyscy tj. tatus i córeczka PILI WSPÓLNIE ALKOHOL, o czym to swiadczy, a miał tak tatus był zły a do wspólnej biesiady to ok. Nie załuje jej, ZAL MI DZIADKÓW BO TO PORZĄDNI LUDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZ DAJCIE SOBIE LUDZIE SPOKOJ NIE SZUKAJCIE WINNEGO. WINNA TU LEZY PO OBU STRONACH. JEDNO LEPSZE OD DRUGIEGO!!! JAKI OJCIEC TAKA CORKA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta, jak ktos przezywa taka euforie jak ona to nie jest z wyjscie z sytuacji zeby jednej osobie odebrała zycie. A moze ty wiesz czy zabila go tym nozem co robil jej kanapki do szkoly je***a ku*** zabujczyni. A ten ku*** jej Jacus jest pewne ze ku*** ja podjudzal bo on tez do swietych nie zaliczal.... ciekawe kogo teraz ma na calowniku zeby sobie podporzadkowac, poruchac i pozyczac 5 zl na winko nie badz taka pewna bo to mozesz ty byc ..... I nie pisz takich ku*** poje***ych rzeczy jak nie bylas tam na miejscu to sie nawet nie wypowiadaj bo moze to sie zle dla ciebie skonczyc!!!!!!! A co do ojca byl jaki byl miala dobrze u niego bo chciala co miala a wy ku*** ludzie obracacie to przeciwko niemu...... kaski nigdy nie uderzyl tylko od razu byla wzywana interwencja policyjna... jak wracala na czworaka do domu to nawet nie miala sily krzyknac przychodzila rozneglizowana bo niewiadomo co gdzie i z kim to robila... i z tad te dziecko ktore poronila bo dziewczyna w ciazy nie pije nie pali i nie puszcza sie z innymi co ona robila. Mam nadzieje ze dostanie ku*** dozywocie i ze sie szarpnie w wiezieniu moje najskrytsze marzenie. A i jeszcze jedno czego nie jest powiedziane ze tyle razy na dolku byla matka jej majtki zawozila ..... nie miala co jest pic.... tez wpadla w szal i pobila policjanta czy to jest normalne zachowanie;>??? No nie wydaje mi sie Policjanci z calego województwa opolskiego znają tą dziewczyne na wylot...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='1234' date='22.01.2010, 10:54:14' post='221868'] ty k****a gówniaro perfidna jak niewiesz co sie działo w 4 ścianach to po h** piszesz.... kaśki nikt nie broni tylko ty poje***a i naiwna gówniaro to skoro tak ja lubisz to spier***aj do niej potowarzyszyc jej. Zrobila to bo byla pier***nieta...." Nie będę cytowała całości, bo naprawdę szkoda tu miejsca na takie cosik Powiem tylko tyle, ze odnośnie Twojej groźby" ze to może się dla mnie złe skończyć " normalnie cala jestem w strachu.. i po nocach z wrażenia spać nie mogę Ogólny komentarz do Ciebie i twojej wypowiedzi -KURCZE, ALE RYNSZTOK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
województwa opolskiego...hmm mnie w szkole uczono o powiecie opolskim, ale cóż jeżeli ma się takie "bogate słownictwo" to nie można wymagać podstawowej wiedzy współczuje poziomu wiedzy i kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jedni występują w obronie dziewczyny,a inni ją potępiają.Ojciec alkoholik-kat domowy.Gdzie byli sąsiedzi bogobojni katolicy jak katował dziecko,jak się nad nią znęcał?Dlaczego nikt jej nie pomógł?Nikt nie reagował,kiedy dziecku krzywda się działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=A13x0Qo5rIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Dziennikarze Dziennika Wschodniego , jeżeli tych ludzi można nazwać dziennikarzami popełniają błędy stylistyczne , ortograficzne na poziomie początkowych klas szkoły podstawowej.
podpisuje sie pod tym i mam do nich prozbe nie piszcie nie sprawdzonych informacji!ponoc macie rzetelna prawde pisac?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...