Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czeka nas kolejna powódź?

Utworzony przez Gość, 2 czerwca 2010 r. o 17:41 Powrót do artykułu
Brawo samorządowcy, gdzie byliście jak był czas zabezpieczyć tereny, wybory zapasem pogonić te puste głowy łacznie ze Starostwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, trzeba było od razu zasypać wyrwę w wale i czekać żeby woda sama odparowała. Nie ma to jak zgonić na władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę panstwa proponuję wywozić zbędne lupki z kopalni Bogdanka do umacniania walów powodziowych nad Wislą ,kopalnia będzie miała kłopot z głowy a wały będą bardzo mocne dziękuię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego nekrofile szczekacie, nie rozumiecie, ze Komorowski powiedział, że nie ma takich zjawisk pogodowych które trwały by dłużej niż tydzień , góra dwa, a woda ma to do siebie , że spływa do morza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś facet z IMGW powiedział, że przewidywana fala wezbraniowa będzie niższa o około 1 metr od poprzedniej. Czyli jak w Wilkowie było 2 metry wody to żadne dla nich pocieszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to powiedział przyszły ewentualny prezydent komorowski "woda spłynie do morza", "nie martwcie sie przecież macie doswiadczenie w powodziach " he he he .
Ostatnio edytowany 3 czerwca 2010 r. o 00:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki przez internet... Nie zdajecie sobie z tego sprawy jak to wygląda. Lepiej było pomagac wały umacniać a nie siedzieć przed komputerem> Ja jestem z gminy Łaziska i pracowałem 4 doby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...