Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak widać Państwo Polskie nie radzi sobie z tym problemem. Tak wielki  początek walki z dopalaczami był w 2009r. - (super akcja), ale widać że była to tylko "ściema". Zastanawiając się nad problemem dochodzi się do do wniosku, że :   a) - ktoś nie chce rozwiązać tego problemu ? b) - istnieje liczna grupa interesów za dopalaczami (kasą z nich) ? c) - kraj jest taki słaby by go nie rozwiązać ?   odpowiedzcie sobie sami.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne, że są tacy co łykają na pewno z biedy bo dostają te srodki za darmo i łączą to z państwem, moja babcia łyka ale pastylki od lekarza a kupuje w aptece
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakiś Matrix - akcje anty narkomani, powoływanie specjalnych grup do zwalczania handlu narkotykami, a w sklepach legalnie możemy dokonać zakupu. POLITYCY JAK TO ROZUMIEĆ WY TWORZYCIE TO PRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysł i handel dopalaczami kwitnie w najlepsze a Policja niszczy życie dzieciakom z jednym jointem. To państwo jest kuriozalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać Państwo Polskie nie radzi sobie z tym problemem. Tak wielki  początek walki z dopalaczami był w 2009r. - (super akcja), ale widać że była to tylko "ściema". Zastanawiając się nad problemem dochodzi się do do wniosku, że :   a) - ktoś nie chce rozwiązać tego problemu ? B) - istnieje liczna grupa interesów za dopalaczami (kasą z nich) ? c) - kraj jest taki słaby by go nie rozwiązać ?   odpowiedzcie sobie sami.
Bo to jest śmieszne, że z grupami przestępczymi handlującymi "prochami" walczy sanepid a nie policja. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zauważyć z kim mamy do czynienia. To nie jest jakiś pan Kazio czy Henio, którzy postanowili sprzedawać dropsy tylko zorganizowana grupa przestępcza, na której nie robi wrażenia jakaś tam decyzja administracyjna. Metody działania powinny być takie same jak w przypadku narkotyków twardych. Przecież wszyscy doskonale wiemy, że od tego świństwa umierają ludzie!!! Szanowni politycy, ocknijcie się!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś tym debilom te tabsy wkłada na sile do gardła? Jak ktoś jest głupi to i byle czym się nacpa i zamykanie sklepów nie pomoze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś tym debilom te tabsy wkłada na sile do gardła? Jak ktoś jest głupi to i byle czym się nacpa i zamykanie sklepów nie pomoze.
 
A czy ktoś tym debilom te tabsy wkłada na sile do gardła? Jak ktoś jest głupi to i byle czym się nacpa i zamykanie sklepów nie pomoze.
a za leczenie niech bulą z własnej skarbony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w tym po^%& kraju jest tak zle, ze ludzie chodz na chwile chca zapomniec gdzie przyszlo im mieszkac i takie efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łykasz=umierasz,czasem powoli,jakie to proste.Jest odsetek debili,idiotów,kretynów i to niemały!W sumie ponad 20% i ich świadomość nie widzi problemu w dopalaczach,upijaniu się itd itp.Nic nigdy tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marihuana i inne lekkie narkotyki powinny być legalne !!! Ponieważ zamykanie sklepów z używkami prowadzi do, zakupu towarów z drugiej ręki i to właśnie jest wg mnie powodem tych zatruć. Państwo Polskie mogłoby zarabiać zamiast tracić pieniądze na bezsensowną walkę. Ale to tylko moja opinia. W swoim życiu nigdy nie sięgałem i nigdy nie zażyję narkotyków. Robią to albo ludzie, którzy nie mają co robić z kasą, albo tacy dla których narkotyki stanowią chwilowe oderwanie od tej okropnej polskiej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łykasz=umierasz,czasem powoli,jakie to proste.Jest odsetek debili,idiotów,kretynów i to niemały!W sumie ponad 20% i ich świadomość nie widzi problemu w dopalaczach,upijaniu się itd itp.Nic nigdy tego nie zmieni.
O nie, przełknąłem ślinę, czy to znaczy że umrę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny skuteczny sposób na pozbycie się dopalaczy jest legalizacja Marihuany... Po Marry ma żadnych zatruć ani zgonów! OTWÓRZCIE OCZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedawkowanie marihuany absurd i nonsens,  ... takie cos nie istnieje , maruhuany nie da sie przedawkowac, halo ludzie przekazujcie rzetelne informacje a nie brednie wyssane z palca  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W swoim życiu nigdy nie sięgałem i nigdy nie zażyję narkotyków.
  Czy piłeś alkohol etylowy w jakiejkolwiek formie (piwo, wino, wódka, itp)? Według WHO etanol to narkotyk. :)   Ja już zakupiłem na weekend 3 butelki czeskich miękkich narkotyków - piwko Budweiser ;). Ale zapłaciłem haracz państwu, to się mnie organy ścigania nie czepiają. Narkotyki nabyłem u legalnego dilera, który ma koncesję na rozprowadzanie substancji psychoaktywnych. :)   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w tym po^%& kraju jest tak zle, ze ludzie chodz na chwile chca zapomniec gdzie przyszlo im mieszkac i takie efekty.
prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...