Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy powinniśmy pochować Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na Wawelu?

Utworzony przez Żałoba, 13 kwietnia 2010 r. o 15:42
Czy powinniśmy pochować Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na Wawelu? Katastrofa w Smoleńsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. według mnie nie powinniśmy . Ludzie tam spoczywający maja szczególne zasługi dla naszego kraju jakich niestety nie miał okazji dokonać ŚP.Lech Kaczyński. Rodzina zmarłego na pewno przeżywa ta tragedie jednak to nie jedyna rodzina która straciła bliskich. Według mnie prezydent powinien być pochowany w Warszawie z należytym szacunkiem w miejscu specjalnie przygotowanym. Wawel straci swój majestat z całym szacunkiem dla zmarłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przepraszam kim wy jesteście żeby decydować kto gdzie ma być pochowany?? Ludzie jeszcze się żałoba nie skończyła a wy już ostrzycie na nich zęby!! Opamiętajcie się i chociaż raz w swoim nic nie wartym życiu przestańcie się spierać i ze wszystkim nie zgadzać!! Przecież to chodzi o pogrzeb, a ludzie strajkują, kłócą się i wywlekają brudy jakby co najmniej chodziło o sprzedaż tego Krakowa! pop*** naród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Michała jestem krakowianką, zgadzam się z tobą w pełni.Z całym szacunkiem dla naszego Prezydenta,ale tragiczna śmierć to trochę za mało na honor pochówku na Wawelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jesteśmy?? narodem który wybrał tego człowieka... który żyje w tym kraju z pokolenia na pokolenie. Żałoba?? hmm czym jest żałoba narodowa chwila zapomnienia od tego momentu aż wszystko przygaśnie i będzie powrotem tak jak było?? Solidarność narodu? hah chyba tylko podczas jakiejś tragedii bo na pewno nie w życiu codziennym. Musi gdzieś zostać pochowany według mnie i na pewno wielu innych ludzi nie powinien zostać pochowany na Wawelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt prawie go nie tolerował więc może pochować ich w dołku przy drodze?? Przecież taki był "beznadziejny" nawet "wielki intelektualista XXI wieku "Polikot by chciał takiego pochówku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie mówił o pochowku w dołku przy drodze. Bo nie ma do żadnego porwania do Wawelu miejsca na które naprawdę trzeba zasłużyć. hmm wiele osób naśmiewało się z niego itp. w obliczu tragedii wszyscy zmiękli jednak myślę ze należy patrzeć na niego jak na człowieka a nie obraz zbędnych komentarzy, naśmiewania itd. Palikot?? on tylko szuka rozgłosu co w sumie udaje mu się ale jakim kosztem albo ma tak naprawdę nie po układane w głowie albo ktoś mu karze to robić za niezła kasę, jednak nie ma sensu odbiegać od głównego tematu. Wyraziłem swoje zdanie na ten temat. Jednak wszystko się okaże jak to będzie w ostateczności z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy za Twoje zdanie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm jak sie patrzy na tych którzy tak się wydzierają, bojkotują a wczoraj różańce w rękach trzymali, to sobie myślę, że może najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby tak ruskie na nas atom zrzucili, może wtedy można byłoby a tym kraju zobaczyć troszkę spokoju... tu nawet umierać się nie da, bo znajdzie się zgraja hołoty i się drze! Jeszcze pokazywali, że niektórzy to stali i się śmiali! Jezu co tu się wyrabia?? Już bym się zrzekła tego Wawelu byle by spokój był! Niech sobie go w d** wsadzą patrioci za 5 zl....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy wszyscy jesteście gupi..... macie normalnie kota na punkcie Kaczyńskich.... co wam szkodzi że Prezydent wraz z małżonką spocznie na Wawelu??? ja tam bardzo rzadko bywam i wy z pewnością też, a czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie takie bluźnierstwa mówić !!! Jeden bezdomny na Prezydenta bluźnił, to go później listem gończym szukali... Wszystkich was znajdą jak tylko żałoba minie i przed sąd ! Lepiej cicho siedzieć i się nie odzywać, bo można czyjeś uczucia urazić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Ludzie przestańcie takie bluźnierstwa mówić !!! Jeden bezdomny na Prezydenta bluźnił, to go później listem gończym szukali... Wszystkich was znajdą jak tylko żałoba minie i przed sąd ! Lepiej cicho siedzieć i się nie odzywać, bo można czyjeś uczucia urazić...
A ja jak patrzę na te nieprzebrane tłumy stojące po kilkanaście godzin w kolejce i na tego pretendenta do urzędu co to ze sztucznym ku***em paradował, to dostrzegam niesamowitą małość, coś w rodzaju penisa komara - żeby już trzymać się odpowiednich skojarzeń .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klekot napisał:
A ja jak patrzę na te nieprzebrane tłumy stojące po kilkanaście godzin w kolejce i na tego pretendenta do urzędu co to ze sztucznym ku***em paradował, to dostrzegam niesamowitą małość, coś w rodzaju penisa komara - żeby już trzymać się odpowiednich skojarzeń .
heh........ i kto tu wyszedł na kurdupla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klekot napisał:
A ja jak patrzę na te nieprzebrane tłumy stojące po kilkanaście godzin w kolejce i na tego pretendenta do urzędu co to ze sztucznym ku***em paradował, to dostrzegam niesamowitą małość, coś w rodzaju penisa komara - żeby już trzymać się odpowiednich skojarzeń .
heh........ i kto tu wyszedł na kurdupla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy nic nie rozumiecie. Kto zaczął to nagonkę na PREZDENTA, ( czemu to służy?) Wyborcza wszystko zaczęła, i Pan Wajda dał się wkręcić jak młody, język miłości, żarty. Co o nas na świecie pomyślą? GW rzuciła granat w tłum, są to gierki małego redaktora, który,, mści się ‘‘, jest wściekły, że PREZDENTA pochowają na WAWELU. Tylko Polska przegra, straci w oczach całego świata. Jeszcze raz pytam się, czemu to służy, jaki jest cel tego. Proszę sobie odpowiedzieć. PS. Te słowa Pisma Świętego oddają to, co czuje. Psalm. Dawidowy. Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nadgorliwość pochować ICH na Wawelu! Wg.mnie Kaczyński był bardzo dobrym prezydentem-ale czemu nie pochować w Warszawie?-wszak z Warszawą byli zżyci!-to tak wygląda,jakby ich Warszawa po śmierci"odrzuciła"... A jeśli Kaczyńscy na Wawelu-to zaraz pasowało by i :Wałęsów-bo ikona Solidarności,Nobla dostał i przez furtkę przeskoczył w Stoczni-mimo iż na końcu go"agentem Bolkiem" nazwano...; Kwaśniewskich-bo dobry polityk,mimo iż czasem popić u Ruskich lubił ale i Pani Jola ładne fundacje dla inwalidów zrobiła...; Wajdę i Hoffmana-bo ładne filmy o Polsce zrobili...; Annę Dymną za "Sami Swoi"itp. oraz za opiekę nad niepełnosprawnymi i za"Zaczarowany" festiwal w Krakowie,który urządza dla inwalidów a oni tam ładnie śpiewają:"Basta-pedarasta!"; Polańskiego czemu nie?-ładne filmy zrobił-trochę gwałciciel,ale ogólnie fajny chłop!..., itd.-lista jest długa... A czemu np.Religę na Wawelu nie pochowano?-wszak to ogromnie zasłużony człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zbyt jest trudno wrócić do was młodym, żywym, zbyt jest trudno... łatwo zostać bohaterem... Jakie szczęście, że nie można tego dożyć, kiedy pomnik ci wystawią, bohaterze, i morderca na nagrobkach kwiaty złoży." K.K.Baczyński nie mówcie już o tym pochówku, pomilczcie trochę. Zastanówcie się przede wszystkim nad sobą. Lubelszczyzna jest jednak prymitywna, co wartościowsi, ale leniwi - bo nie chcieli trudniej żyć i budować tutaj polskości - wyjechali. Żal mi was, mali ludzie, niby elita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Ludzie przestańcie takie bluźnierstwa mówić !!! Jeden bezdomny na Prezydenta bluźnił, to go później listem gończym szukali... Wszystkich was znajdą jak tylko żałoba minie i przed sąd ! Lepiej cicho siedzieć i się nie odzywać, bo można czyjeś uczucia urazić...
Prezydent nie był moim prezydentem ale oddaje Mu szacunek i bardzo mnie ucieszyła wiadomość ,że na Wawelu również zostanie odsłonięta tablica upamiętniająca listę ofiar tej tragicznej katastrofy. Serce mi mówi ,że ta śmierć nie będzie nadaremna , czuję , że jest to ofiara złożona i tak się musiało stać. I ta erupcja wulkanu i ta chmura otaczająca całą Euroę , to też znak od Boga. To nie dzieje się nadaremnie. W życiu nie ma przypadków . Ubolewam na tą tragedią ale staje się silniejsza w wierze "Jezu ufam Tobie". Ta tragedia zmieniła moje życie.Dostrzegam sens tego wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Witam. według mnie nie powinniśmy . Ludzie tam spoczywający maja szczególne zasługi dla naszego kraju jakich niestety nie miał okazji dokonać ŚP.Lech Kaczyński. Rodzina zmarłego na pewno przeżywa ta tragedie jednak to nie jedyna rodzina która straciła bliskich. Według mnie prezydent powinien być pochowany w Warszawie z należytym szacunkiem w miejscu specjalnie przygotowanym. Wawel straci swój majestat z całym szacunkiem dla zmarłego
A według Ciebie kto spowodował, że Wawel to "majestat" ? Królowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam tak. Za około ( góra) miesiąc, wrócimy do swego małego piekiełka, i kto będzie pamiętał o tej jałowej dyskusji czy na Wawelu czy nie ( tylko przy rocznicach tragedii, gdzieś na boku, ktoś powie, że był taki,, problem’’) Myślę, że mamy inny kłopot. Rzeczywistość, jako nam podaje, serwuje - tv, gazety czytaj dziennikarze to MATRIX tego po prostu nie ma. Stwarzają, opisują ludzi, którzy nie istnieją, kreują fałszywy świat a my to łykamy bez zastanowienia, wierzymy im bezmyślnie. Dajemy się kierować i kontrolować, ustawiają nasze mózgi. Tego będziemy wyśmiewać a tego nie, temu robimy promocje itd. – itd.! Normalny ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...