Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dałam kamieniarzowi zadatek. I zaczęły się schody...

Utworzony przez dee, 21 sierpnia 2010 r. o 15:21 Powrót do artykułu
proponuję zrobić listę nieuczciwych wykonawców z lubelskiego, by się nauczyli, że się ludzi nie okrada. Osobiście uważam na takich złodziei co biorą pieniądze i nic nie robią, ale wiem że wielu ludzi pada ofiarami takich osobników. Jako przykład podam namiary na Pana który nic nie robi, a bierze pieniądze. Dla tych którzy by na niego trafili podaje linka do wyników google: omijać z daleka !!!!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy toś tu ukradł komuś pieniądze? przy budowaniu domu są pewne etapy i jeśli klient zamawia coś w zimie a nie jest w stanie określić terminu kiedy będzie gotowy na różne montaże to czyja to niby wina? bo chyba nie kamieniarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pani albo miala pecha albo sama sobie jest winna bo ja jestem zadowolona z pracy tego samego kamieniarza. Zrobil mi piekny nagrobek na cmentarz na majdanku i wszystko w umowionym terminie. moze trzeba lepiej sie domowic a nie tylko wymagac i pozniej leciec do gazety ze skarga..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież właścicielka domu sama mówi, że wycofała się z części robót, dodatkowo dopiero w czerwcu zostały położone panele w domu.co mają panele do kominka? po prostu napierw kładzie się panele a poźniej kominek, żeby całość wyglądała estetycznie. jakaś kolejność musi być. mało zdecydowana osoba opowiada do gazety jakieś swoje żale a gazeta o tym pisze,śmieszne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można robić takie listy, tylko zwykle to bzdury. Bardzo często klient chce w takim terminie bo tak i koniec nie potrafi zrozumieć, że jest coś takiego jak etapowość pracy. - No ale przecież znajomy mówił, że to się robi tak, albo tak - A kim jest znajomy? - Lekarzem, ale on się zna bo budował już dom dla siebie. - To tak samo jak lekarz się wkurza, gdy z chorobą idziey do niego i sugerujemy, że w naszym przypadku lepszy byłby inny lek niż on nam zapisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prwada ja też dałam kamieniarzowi i sie wywiązał na medal ta Pani jest po prostu zazdrosna! Nie macie o czym pisac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy. Nikomu. Nawet własnej matce. Nie płaci się PRZED robotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tutaj chodzi ? A od czego są Sądy ? Ale już widać, że babiszcze jest swarliwe. Będzie złą teściową !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całej relacji wynika że gość z zakładu kamieniarskiego jest uczciwy, skoro oddał tej kobicie zaliczkę na blaty. to ona się nie wywiązała z umowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że kamieniarzna kompach tłucze posty... hahhaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa/remont na Lubelszczyznie (wlasciwie okolicach Lublina) to jakis koszmar. Kto mial z tym do czynienia wie o czym mowa. "Fachowcy" lubelscy najlepszy maja tylko PR, to co jest potem - szkoda pisac. Byle co jest pretekstem do niedotrzymania np. terminu, ze juz o kosztach nie wspomne. Nie wiem, dlaczego dotychczas skarbowka nie dowalila tym wszystkim oszustom nie wystawiajacym rachunkow, faktur za ktore trzeba rzekomym "specjalistom" doplacic 22%!!! Najwiekszym dowcipem (wcale nie smieszym) byla dotychczas odpowiedz instalatora na moje pytanie o koszty przylacza: "ile to znaczy mniej wiecej" - padla odpowiedz: "w ten sposob nie bedziemy rozmawiali, Ja mam swoj honor". Budujacym/remontujacym zycze duzo sil i samozaparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaa.....kamieniarz uczciwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bakalarz to oszust . Sprzedaje towar najgorszej kategorii, często z wadami, popękany. Zawsze tłumaczy,że to klienta wina a jest to jedynie ściema i mydlenie oczu. Zawsze bierze zaliczki, które chyba trwoni na (...) Ludzie czekają na zamówienia po pół roku i najczęściej dostają chłam i buble. Nie odbiera telefonów i często udaje ,że go nie ma. Nie polecamy tego konkurenta. Totalny oszust. Każdy jest wyrozumiały i zrozumie kilka dni opóźnienia ,ale nie pół roku albo więcej i w dodatku robienie z klienta wariata. Kiedyś złożono podobne zamówienie, a rzekomo towar już zakupił i jest w zakładzie, jak się okazało nie było ani towaru,ani Bakalarza.Nierzetelna "firma"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótki opis cezarego B. pseudo kamieniarza: przyjąć kasę,rozwalić ją na generała zajączka,wciągnąć w nos resztę.Klienta wydy...ć na towarze ostatniego gatunku z wadami technicznymi,często porysowany, nie nadający się do wykorzystania." Bo taniej i oszczędzamy" wiec przestrzegam wszystkich sugerujących się niższą cena, ten pacjent sprzedaje odpady ,złom i buble , a kupuje je w hurtowniach jako surowiec najniższej jakości -poprostu odpadowy! Ostatnia sytuacja( jakich wiele zaistniało tym podobnych)" proszę pani materiał na pani blaty jest na placu i czeka na pocięcie" ... Klientka przyjeżdża obejrzeć materiał . Okazuje się ,że ani nie ma materiału , ani" kamieniarza" a w dodatku jego telefon wpadł do kibla i nie odbiera,bo się zamoczył/. Aha a na rusałce sprzedaje płytki, które są tak beznadziejnym towarem, że lepiej zamawiać na allegro,bo nawet kupójąć kota w worku, kot z worka będzie kotem, a płytk i" kamieniarza" w/w zwykłym bublem. nie polecamy. Naciągacz i oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamieniarz nie znam. Ale znam klientkę i wiem jakie z niej ziółko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też znam klientkę. Na szczęście zerwałam z nią całkowicie kontakt. Żadnych układów z tą Panią. Jak kogoś nie oszuka, nie podkopie dołka to nie jest sobą. Zawodowo i towarzysko bardzo nieuczciwa osoba. Biedny rzemieslnik, źle trafił. Bardzo mściwa babka.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamieniarz jest w porządku. Zamówienie w/g ustaleń. Realizacja sprawna i jeszcze wytargowałem dodatkową usługę gratis. Gadałem z gościem o tym artykule i nieźle ta babeczka go chciała przekręcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy. Nikomu. Nawet własnej matce. Nie płaci się PRZED robotą.
  No to ja tej twojej mamusi współczuje ,co sobie wychowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często bywa tak że płatnikowi wydaje się że jeśli on posiada pieniądze .to wszyscy aby je zdobyć będą się nawet ,poniżać, i lizać tzw ,stopy-aby tylko je zdobyć . A tu czasem mają niespodziankę i jest odwrotnie i trzeba kulturalnie poprosić wykonawcę pomimo że i tak należy mu zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...