Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Danuta Hübner przeleciała nad Świdnikiem (wideo)

Utworzony przez :), 28 kwietnia 2008 r. o 17:39 Powrót do artykułu
HURRA na codzień lata w biznes klas, ale za to można od czasu w 3 klasie polatac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ico tak Pani komisarz cienko składała gramatycznie zdania :| czyżbyw Brukseli już po Polski nie mówi się i tak ciężko powrócić do ojczystego jezyka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak szybko uciekala z lubelskiego do brukslki ze az buta pani komisarz zgubila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Danuta Hübner przeleciała nad Świdnikiem Na miotle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotniskop w Świdniku nigdy nie powstanie. TAm jest las groby gaz i do tego domu na pasie. Niedźwiada się kłania Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoje zadanie wykonala-Sobczakowi stolek uratowala i spowrotem sobie poleciala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOTNISKA PRZECIE NIE BEDZIE W śWIDNIKU BO MY CHłOPY Z PSL-u A MOżE I TOWARZYSZE Z SLD ZIMIE MUSIM SPRZEDAC W NIDZWIADZIE I BEDZIEM ROBIC WSYTKO ABY TYN PROJEKT UTRąCIć, W IMIE NASZYCH INTERESóE ,BO PRZECIE NASZE MUSI BYć ZAWSE NA WIRZHU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do KK z tego co wiem, to chłopi z PSL-u to już sprzedali te ziemie ( 80 % gruntów wykupione), to już interes zrobili, tera muszo zrobić pisowcy ze świdnika interes....a lotniska i tak nie bedzie )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
LOTNISKA PRZECIE NIE BEDZIE W śWIDNIKU BO MY CHłOPY Z PSL-u A MOżE I TOWARZYSZE Z SLD ZIMIE MUSIM SPRZEDAC W NIDZWIADZIE I BEDZIEM ROBIC WSYTKO ABY TYN PROJEKT UTRąCIć, W IMIE NASZYCH INTERESóE ,BO PRZECIE NASZE MUSI BYć ZAWSE NA WIRZHU
Teraz proszę spróbować napisać coś konkretnego i wykazać się znajomością problemu. Chętnie się z takim artykułem zapoznam. Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom pisarzy na tym forum jest niezwykle na niskim poziomie Ja sie strasznie dziwie ze na swoim portalu zagadza sie umieszczac takie teksty gazeta DW.czyzby jej poziom odpowiadal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiająca jest wiara władz Świdnika w to, że lotnisko przysporzy korzyści miastu. Nawet dojazd jest tak usytuowany aby pasażerów/turystów kierować wprost do Lublina do budowanego właśnie Felicity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiająca jest twoja głupota polegajaca na przekonaniu, że jedyne o czym marzy pasażer/ew. turysta po przylocie na Lubelszczyznę to zakupy w galerii handlowej (z bagażami itd.). Faktycznie, przecież wszystkie drogi z lotniska będą prowadził do Felicity i taki pasażer/turysta nie będzie miał wyboru, choćby chciał od razu pojechać na ważne spotkanie albo do hotelu (które w Świdniku też są już budowane pod potrzeby przyszłego lotniska) to nie ma bata, najpierw będzie musiał zachaczyć o Felicity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiki napisał:
Lotniskop w Świdniku nigdy nie powstanie. TAm jest las groby gaz i do tego domu na pasie. Niedźwiada się kłania Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki ale przez pomyłke nacisnołem akceptój. Chciałem powiedzieć że mało wiesz. Gruby mają byc ekskumowane i nawet jest już projekt tego przedsiemwizięcia. co do gazu idź się czep innej sprawy na forum. mało wiesz człowieku więc sie nie odzywaj. a tak domy na pasie..... hmmmm połowa nie ma projektu i pozwoleń.... proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...