Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego doszło do tragedii w rodzinie zastępczej?

Utworzony przez ..., 25 lutego 2014 r. o 20:44 Powrót do artykułu
Ktoś namawiał? A kto? Czyżby sąsiedzi, którzy się teraz użalają i w niedziele poleca całymi, pełnymi hipokryzji rodzinkami na mszę? Wiemy jak jest w takich małych społecznościach...   PS Co za beznadziejna capcha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie chciałabym za żadne pieniądze wychowywać dzieci w rodzinie zastępczej.Człowiek wyobraził sobie tvn na miejscu,osąd komentarze,nagonkę.Wspomagać rodzinę,a nie tworzyć rodziny zastępcze.Pracownik mopru ma nie komentować ;jak można żyć w takich warunkach bez kanalizacji.Można i ludzie żyją ,a należy zrobić wszystko ,aby te warunki poprawić .Jeżeli nie ma skrajnej patologii,pijaństwa to rodzie pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejedna jeszcze taka tragedia będzie pod rządami tych POjebów,perspektyw na życie żadnych. Tusk musi odejść i to natychmiast !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejedna jeszcze taka tragedia będzie pod rządami tych POjebów,perspektyw na życie żadnych. Tusk musi odejść i to natychmiast !!!!
Tyle samobójstw,tyle noworodków po śmietnikach,takie czasy nam TUSK zafundował, niestety musimy z tym żyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałem z tą rodziną. rzeczywiście żadnych zastrzeżeń, wina jest po stronie pani dyrektor PCPR w Lublinie bo nie dopilnowała tej sytuacji. tam  musiało dziać się coś złego skoro mąż się powiesił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zaniedbał swoje obowiązki czy to PCPR nie chcemy domysłów, dlaczego psycholog po śmierci Dawida nie przybył do rodziny ? też nie wiadomo, nie wiem po jakiej stronie leży wina ale tragedia się stała i dopiero się oczy ludziom otworzyły porządna rodzina ? podobno tak wszyscy tak mówią nie wiem nie znałem ich ale z tego co czytam to coś poszło nie tak, ktoś zawalił , nie można tu nikogo osądzać wina Tuska ? uzasadnijcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zaniedbał swoje obowiązki czy to PCPR nie chcemy domysłów, dlaczego psycholog po śmierci Dawida nie przybył do rodziny ? też nie wiadomo, nie wiem po jakiej stronie leży wina ale tragedia się stała i dopiero się oczy ludziom otworzyły porządna rodzina ? podobno tak wszyscy tak mówią nie wiem nie znałem ich ale z tego co czytam to coś poszło nie tak, ktoś zawalił , nie można tu nikogo osądzać wina Tuska ? uzasadnijcie.
Uważam że to jak najbardziej wina Tuska,ma bat w ręce i z niego nie korzysta,daje ciche przyzwolenie na to sQrwysństwo co teraz w tym kraju się dzieje i to w każdej dziedzinie tego życia. Ja się pytam? dlaczego z tego powodu żadne ŁBY nie lecą ? możesz to wytłumaczyć ?  Im dużej zostanie przy władzy tym jeszcze większy postępujący burdel i degrengolada,musi odejść,bez dwóch zdań,albo MAJDAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...