Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długi weekend na drogach woj. lubelskiego. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2019 r. o 17:21 Powrót do artykułu
KIEROWCOM POD WPŁYWEM ALKOHOLU ODBIERAĆ PRAWA JAZDY DOŻYWOTNIO, BEZ WZGLĘDU NA STATUS SPOŁECZNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nareszcie spelnia swoje zadania, pomaga obywatelom! Lapie pijanych kierowcow, i niewazne, czy to polityk, czy celebryta, za komuny, i w latach 90- dawalo sie jeszcze " zalatwic" obecnie zero tolerancji, aby jeszcze sądy byly nieprzekupne i nie ulegaly politycznej presjii , bo taka zona Kalisza mowi ze ona nie prowadzila, tylko " przypadkiem" pojawila sie na stacjii benzynowej, tak wogole jak odbierala dziecko z przedszkola to byla trzezwa jak swinia , bo insczej nie wydali by jej synka, i co takiej zrobia, jak maz wszystko moze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijanym dożywotni zakaz i do lochu na 3-mc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 dni w lubelskim i ani jednego patrolu...gdzie ta akcja?) + plus miejscowi Janusze w ok. opola lubelskiego w swych pełnoletnich bmw ;) a teren zabudowany w tych okolicach to 90+ u miejscowych..chodzi o prędkość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nareszcie spelnia swoje zadania, pomaga obywatelom!  Lapie pijanych kierowcow, i niewazne, czy to polityk, czy celebryta, za komuny, i w latach 90- dawalo sie jeszcze " zalatwic" obecnie zero tolerancji, aby jeszcze sądy byly nieprzekupne i nie ulegaly politycznej presjii , bo taka zona Kalisza mowi ze ona nie prowadzila, tylko " przypadkiem" pojawila sie na stacjii benzynowej, tak wogole jak odbierala dziecko  z przedszkola to byla trzezwa jak swinia , bo insczej nie wydali by jej synka, i  co takiej zrobia, jak maz wszystko moze!
Emerycie politykowac idz do TVP. Jeszcze trochę to będziesz płakał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośćiu wara od emerytów ty też będziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KIEROWCOM POD WPŁYWEM ALKOHOLU ODBIERAĆ PRAWA JAZDY DOŻYWOTNIO, BEZ WZGLĘDU NA STATUS SPOŁECZNY. " Gościu zmienisz zdanie jak ciebie patrol namierzy z promilem we łbie. Pewnie powiesz, że nigdy nie wsiadasz po alkoholu za kółko, pewnie powiesz, że żona nigdy cię nie zdradziła, pewnie powiesz, że codziennie myjesz zęby i nie przeklinasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośćiu wara od  emerytów  ty też będziesz
 Ja emerytem jestem. Myślisz że wszyscy emeryci to PISOWCY? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem kiedyś na lubelskiej wsi, tam ludzie pili i jeździli traktorami, samochodami czy rowerami. Ot taka mentalnośc ściany wschodniej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze się zastanawiam, co Ci ludzi mają w głowie. Może nie jestem aniołkiem na drodze, bo Yanosik u mnie musi być zawsze, ale pić alkohol i siadać do auta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...