Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długie kolejki do egzaminów na prawo jazdy

Utworzony przez yyyyy, 3 stycznia 2013 r. o 17:43 Powrót do artykułu
za rok kolejny jakiś tępy łeb z rządu wymyśli i wprowadzi swoje rzekomo lepsze rozwiązania i zmiany... a tymczasem wystarczy jedna - badania psychologiczne, jesteś flegmatykiem, melepetą i nie umiesz podjąć decyzji w ruchu - odpadasz, jesteś narwany, agresywny - odpadasz, jesteś niemyślący i uważasz że wszystko za Ciebie zrobią znaki i przepisy - odpadasz, jesteś tępy, powolny i bezmyślny - odpadasz, i sprawa załatwiona, znikną korki, znikną kretynie jadący 30 na godzinę po nadbystrzyckiej albo krakowskim, znikną jełopy wjeźdzające na skrzyżowanie bo jest zielone światło, pomimo że za nim nie ma meijsca do kontynuowania jazdy, znikna barany które nie potrafia pojechać 10km/h szybciej po pustej dwupasmówce bo przepisy mówią że ma być 50 (!), znikną tępaki walące 120 po wąskich drogach bo "umieją" ... połowa ludzi w polsce nie powinna nigdy usiąść za kółko, tymczasem w trosce o kretynów rząd wprowadza coraz bardziej deb***ne przepisy które są utrudnieniem życia dla normalnych ludzi.. katastrofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Interii piszą, iż zmiany będą prawdopodobnie odroczone do 2014 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś narwany i agresywny! Oddaj prawo jazdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle że połowa z tych egzaminatorów ,to powinni sami na nowo zdawać,geniusze tam nie pracują po pracy ,swoim pojazdem łamią nieżle przepisy ,pozatym brak kultury wobec uczniów ...,tam trzeba zrobic redukcje w pracy ,są zasiedleni ,cwani ,pewni swojego stanowiska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruja , poróbstwo . Dziki i chory kraj ,w którym człowieka traktuje sie przedmiotowo.Egzaminatorzy traktują egzaminowanych obcesowo , sa niemili a czasami wręcz chamscy. I na to lekarstwa nie ma. Ludzie zdaja po 7-13 razy i to nie dlatego że są nieukami .Po prostu egzaminatorzy udowadniają swoja wyższość . A może leczą kompleksy? Poskarżyć sie na egzaminatora można tylko do Pana Boga....W szystko co napisałem nie dotyczy oczywiście lubelskiego Wordu. Tu wszystko odbywa sie uczciwie i wręcz wzorowo. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam tego fajnego Pana w okularach.Bardzo miło wspominam zapisy,mimo że zdawałam kilka razy i kasa leciała.Zdałam egzamin z najsympatyczniejszym egzaminatorem jakiego miałam w życiu,tym bardziej się cieszyłam.Byli naprawdę różni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...