Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No u mnie już dziś byli na podwórku i postawili pal na samym środku coś zaznaczyli nie wiem co, a mieszkam w powiecie świdnickim, nikt się nie pytał czy może wejść, sąsiadom w polu stawiali i przy szosie ale co tam gaz najważniejszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daj się wrobić, metoda wydobycia gazu łupkowego powoduje przedostanie się szkodliwych chemikaliów do wody pitnej. Skutki wydobycia gazu łupkowego: vimeo.com/7480128
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę się bronić!!Pół wsi została osłupkowana!Najgorsze jest to, że nikt nas nie powiadomił, samowolka w gminie, nikt się nie liczy ze zwykłym mieszkańcem:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogło być nawet naruszenie miru domowego. Spróbuj zasięgnąć porady u Rzecznika Praw Obywatelskich i w Fundacji Greenpeace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO WPUSZA OBCYCH NA SWOJE ZIEMIE TEN TRACI NA ZAWSZE O BOZE MOZE WAM POMOZE BOG POMOZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WY naprawde jestescie czarnogrod ciemnogrod ci sami co chca u was wydobywac maja we wlasnym kraju zakaz tego wydobycia a wy baranki osiolki zakute zasciankowe nie znajace problemow tego zjawiska tak w ciemno bez wiedzy co sie w swiecie dzieje a oni to wiedza ze wy ciemnogrod i dlatego co chca to robia z wami moze - juz nic ludzie we wsi i ze wsi przegonic to juz bo moze byc za pozno!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam gaz dupkowy ! Gratis ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Maniek~ napisał:
A ja mam gaz dupkowy ! Gratis ! ! !
Polać Mu dobrze gada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Maniek~ napisał:
A ja mam gaz dupkowy ! Gratis ! ! !
Odważny kolega, niewielu przyznałoby się do swojej dupkowatości I to gratis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze na kazdym kroku chca nas ubezwlasnowolnic. Wlazimy w cztery litery hAmerykanom na kazdym kroku, a i tak trzeba stac w kolejkach po wizy. Ale gdy tylko znalaz sie gaz lupkowy w Polsce od razu przyjechala "delegacja". Chlopy pilnujcie swoich zon! Nie wiadomo, co jak ci goscie beda chcieli swoich slupkow uzywac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjiżdzajta łamerykany,przyjiżdżajta.Pulaki przyz dwadziścia lat ni dały rady ino może i ni chciały.Tyra Wy im pokażta jak si robi biznys a łony nich tyrajo za miskę strawy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was dupki. Chca wydobywac gaz z ktorego mozna miec wiecej kasy niz z tego zakichanego i zacofanego rolnictwa a wy dalej narzekacie i wynajdujecie jakies absurdalne problemy. O co wam chodzi? Mamy nie wydobywac tego gazu i nie zarabiac bo Amerykanie wiz nam nie zniesli? Nie zniesli bo Polska hołota jeździ tam nielegalnie pracować. Taka jest prawda i nie winić za t Amerykanów tylko biedotę z Polski. Tak przy okazji, to amerykańskie firmy są dostatecznie bogate bez polskiego gazy łupkowego i przeżyją bez wydobywania go i bez Polski, tylko czy my damy sobie radę be znich? Sami tego gazu nie wykopiemy. I przestańcie pleść, że sami możemy opracować technologię bo nie możemy - nie mamy pieniędzy, doświadczenia i kadry. A sprzedać nam nie sprzedadzą bo niby z jakiej racji zresztą i tak nie byłoby nas na to stać. Więc zasiejcie sobie na tych polach i narzekajcie dalej frajerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Przyjiżdzajta łamerykany,przyjiżdżajta.Pulaki przyz dwadziścia lat ni dały rady ino może i ni chciały.Tyra Wy im pokażta jak si robi biznys a łony nich tyrajo za miskę strawy!!!
Widocznie tak musi byc. Widocznie to Amerykanie muszą pokazać nam jak się robi biznes bo my nie umiemy. Mamy do stracenia tyle, że tej miski nie będzie wogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Saladyn napisał:
Kurcze na kazdym kroku chca nas ubezwlasnowolnic. Wlazimy w cztery litery hAmerykanom na kazdym kroku, a i tak trzeba stac w kolejkach po wizy. Ale gdy tylko znalaz sie gaz lupkowy w Polsce od razu przyjechala "delegacja". Chlopy pilnujcie swoich zon! Nie wiadomo, co jak ci goscie beda chcieli swoich slupkow uzywac!
A po co innego maja tu przyjezdźac? Ogladać zapyziała polską wioskę? Jeździ banada do USA i pracuje na czarno to nie chcą znieść wiz. Podziękujcie tym którzy tak robią a nie czepiacie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwia pewien fakt-armie profesorów,gigantyczne unijne pieniądze,miliony Polaków poza granicami wspierający rodziny w kraju ,a rzeczywistość polską wszyscy doskonale znamy.Czy nie czas na przebudzenie NARODZIE?!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po co innego maja tu przyjezdźac? Ogladać zapyziała polską wioskę? Jeździ banada do USA i pracuje na czarno to nie chcą znieść wiz. Podziękujcie tym którzy tak robią a nie czepiacie się.
I w jaki sposob wizy zapobiegaja takim incydentom? Jezeli ktos chce oszukac to oszuka - pojedzie na zaproszenie albo z wycieczka i "zniknie". Prawda jest taka, ze maja nas gdzies i zawsze mieli. Przydaja sie im czasem ludzkie tarcze w Afganistanie i tyle. Oczywiscie, ze czepiam sie Amerykanow - sami nie potrafimy tego gazu wydobywac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Przyjiżdzajta łamerykany,przyjiżdżajta.Pulaki przyz dwadziścia lat ni dały rady ino może i ni chciały.Tyra Wy im pokażta jak si robi biznys a łony nich tyrajo za miskę strawy!!!
Sprawia ci przyjemność nabijanie się z ludzi? Kogo parodiujesz? Według mnie sam o sobie dajesz świadectwo. Już dawno nie czytałam nic bardziej żałosnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...