Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry auto skup?

Utworzony przez eautoskup.pl, 7 marca 2013 r. o 11:03
Skup nieruchomości oraz skup samochodów za gotówkę obsługujemy cały kraj. Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość lub samochód to napisz maila skup@poczta.onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno dobre ceny i uczciwą wycenę proponują w Autoloco. Jeden mój znajomy nie tylko tam sprzedawał, ale i kupował samochód i twierdzi, że wszystko było w najlepszym porządku, auta w dobrym stanie, a obsługa fachowa i chętnie udzielająca wszystkich informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam  Chciałbym polecić ten skup ***zasada24.pl ,sprzedałem swoją Astrę III 1.6 16 V bez problemu Pan przyjechał punktalanie na spotkanie byłem w szoku z dwoma wszcześniejszymi jak się umówiłem to żaden nie przyjechał  i przestał odbierać telefon !  klik. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najlepiej w skup-aut-krakow24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKUP NACZEP, PRZYCZEP I SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Skupujemy wszystko, co ciężarowe i wiemy, że nasi klienci różnie swój sprzęt nazywają: tir, samochód ciężarowy, wywrotka, chińczyk, auto ciężarowe, patelnia, ciągnik siodłowy, naczepa, chłodnia, cysterna, kontenerówka, samochód do drzewa, hakowiec, śmieciarka, pojazd komunalny, plandeka, burtoplandeka, autolaweta, firanka, niskpodwozie itd.  Wszystkie marki i wszystkie roczniki W każdym stanie technicznym oraz wizualnym Służbowe, flotowe, po firmach, nauce jazdy, taksówkach, itp. Zapraszamy na naszą stronę internetową:  ***s://skupciezarowekwarszawa.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od siebie polecam ***autoskup.krakow.pl/ Krótki czas oczekiwania na przyjazd, dobre ceny nawet za auta bez oc czy przeglądów technicznych. We wszystkim pomogą, doradzą. Szczerze Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Skup Aut ten  ***s://***facebook.com/skupbryk/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jestes z dolnego slaska to polecam ten skup  514 608 125 zadzwon tam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam caroland.pl z Gdyni , dojeżdzają za darmo, uczciwie wyceniają i szybko załatwiają formalności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co ja mogę polecić to  skup aut Leszno - szybko, sprawnie i bez problemów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze swojej strony polecam skup samochodów w Poznaniu, bo sam nie raz i sprzedawałem i kupowałem od nich auta - ***s://***skupautwpoznaniu.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy skup aut w Polsce? To proste -  ***s://najlepszyskupaut.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem mordęga poszukiwanie nabywcy. Nie ma sensu, szczególnie teraz. Ludzie kombinują, jak koń pod górę, a nic sensownego ze współpracy najczęściej nie wychodzi. W skupach możesz uzyskać nawet 90% wartości rynkowej, co potwierdzają najlepsze tego typu działalności ***s://najlepszyskupaut.pl/ . Polecam. Nie ma sensu się stresować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi za auto warte 10 000 dawali w naszych wschodnich okolicach 5 000 i to maksymalnie. Traf chciał, że byłem na dolnym śląsku (na wyjeździe) i padła mi skrzynia biegów. Nie chciałem już męczyć się z gratem i zadzwoniłem pod pierwszy lepszy skup. Przyjechali, obejrzeli w 10 minut i zapłacili 80% ceny rynkowej. Nie pamiętam dokładnie, ale był to chyba skup ***s://enterauto.pl/ . Także w tych rejonach są sprawdzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polceić sprawdzony przez siebie skup aut Radom i okolice ***s://auto-skup-samochodow.com.pl/skup-aut-radom/ . Rozmawiałem z właścicielem jeżdzi też do Lublina, Piaseczna, Kielc i okolicznych miejscowości. Sprawnie przeprowadziliśmy transakcje, wszytkie formalności dopilnował. Naprawde czuję się zadowolony ze sprzedaży auta temu panu i kasę dostałem odrazu do ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat teraz skup aut jest całkiem popularny bo na rynku nagromadziło się dużo starszych lub uszkodzonych modeli, których konsumenci chcą się pozbyć. A właśnie nie każdy skup chce przyjmować auta w każdym stanie. Z tego co kojarzę to ***s://***skupieauto.pl/ nie mają z tym problemu a wycenę dostajesz od ręki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...