Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Widok był porażający" Na zdjęciu co innego widać. Sanepid pcha się tam gdzie może kasę wyrwać, normę przecież muszą wyrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheh aja tam na weselu niedawno byłem, klimy nie było ale tak to lokal był ok bez zarzutu.kogo tam jakiś sanepid obchodzi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czak Noris napisał:
"Widok był porażający" Na zdjęciu co innego widać. Sanepid pcha się tam gdzie może kasę wyrwać, normę przecież muszą wyrobić.
sanepid nie ma z tego żadnej kasy, jak nie wiesz to nie wypisuj bzdur, a mandat nie jest przychodem dla sanepidu, te pieniądze z mandatu otrzymuje urząd wojewódzki, który nic nie robi, no ale kase zbiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sanepid nie ma z tego żadnej kasy, jak nie wiesz to nie wypisuj bzdur, a mandat nie jest przychodem dla sanepidu, te pieniądze z mandatu otrzymuje urząd wojewódzki, który nic nie robi, no ale kase zbiera
Nie napisałem że kasa idzie dla sanepidu. Poprostu kary muszą wlepiać. Po co komu sanepid który nie daje mandatów. Jak by tak się naprawdę wzieli za kontorle to 99% sklepów, barów itp było by zamkniętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie? podpisane jako 'sxc'. Zazwyczaj napisane jest sxc.hu, czyli darmowe zdjęcia. Podejrzewam, że gazeta oszczędza od dawna intensywnie na fotografiach, załączając jakikolwiek obrazek na temat. Zatem, jeśli ktoś chce krytykować, to niech wcześniej przygotuje się i rzetelnie krytykuje. Brawa dla Sanepidu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czak Noris napisał:
Nie napisałem że kasa idzie dla sanepidu. Poprostu kary muszą wlepiać. Po co komu sanepid który nie daje mandatów. Jak by tak się naprawdę wzieli za kontorle to 99% sklepów, barów itp było by zamkniętych.
myślisz,ze właściciel baru czy sklepu przestraszy się 500 zl mandatu, bo tyle można chyba najwięcej karać, co to dla niego 500 zl, do tego aby ciągle kontrolować to sanepid musiałby mieć zatrudnionych sztab ludzi a nie kilku pracowników na tyle obiektów jak to jest teraz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyj to lokal ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tania sensacja, komuś to było na rękę więc skontrolowali... dlaczego opisali w gazetach? konkurencja - moje zdanie w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
tania sensacja, komuś to było na rękę więc skontrolowali... dlaczego opisali w gazetach? konkurencja - moje zdanie w tym temacie!
Snujesz spiskowe teorie dziejów ... skoro był brud i pleśń na sztućcach, to czyja jest wina ? "Powierzchnie kuchenne i sprzęt, garnki, deski i noże były pokryte pleśnią. Poza tym osoby prowadzące działalność nie miały aktualnych badań lekarskich ? wylicza przedstawicielka sanepidu" Myślę, że Telimena w grobie się przewraca,że ktoś taki dom weselny nazwał "Sekrety Telimeny" No i na dodatek Niedrzwica Kościelna, taka nazwa z przydomkiem kościelna też powinna do czegoś zobowiązywać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
heheh aja tam na weselu niedawno byłem, klimy nie było ale tak to lokal był ok bez zarzutu.kogo tam jakiś sanepid obchodzi:)
jak klimy nie bylo to wspulczuje gosciom w te upaly i nic dziwnego ze w takich warunkach pleśń i brud na naczyniach szukam lokalu ale w Sekretach Telimeny już na pewno nie poszukam dziękuje za ryzyko ze tuż przed weselem sanepid zamknie lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czak Noris napisał:
"Widok był porażający" Na zdjęciu co innego widać. Sanepid pcha się tam gdzie może kasę wyrwać, normę przecież muszą wyrobić.
fotka jest na pewno reklamowa z Sekretow Telimeny ale liczy sie rzeczywistosc ta "od kuchni", a ta sądząc z lektury artykułu jest jednak porażająca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i taki lokal organizuje wesela ? aaa jeszcze jaka szumna nazwa Sekrety Telimeny w Niedrzwicy Kościelnej ... przeciez jak się jacyś goście weselni dowiedzą w jakich warunkach przygotowywane są tam weselne specjały to nikt przy stołach nie zechce posiedzieć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazane zdjęcie nie zostało zrobione wcale w tym lokalu - to po pierwsze. po drugie - jeśli już ktoś pokusił się o napisanie czegoś to może byłoby lepiej zobaczyć na własne oczy jaka jest rzeczywistość. To że konkurencja ma o wiele droższe lokale i wcale nie najlepsze pewnie razi w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez nie o zdjęcie tu chodzi ale o to ze Sanepid w domu weselnym Sekrety Telimeny w Niedrzwicy Kościelnej zobaczył przerażajacy widok - brud i brak pozowlenia na działalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reklama lokalu mówi o baśniowym czy bajkowym wystroju a tu sanepid stwierdza pleśń i brud ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...