Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drzwi do klasztoru już otworzone

Utworzony przez Kazimierzak, 10 października 2007 r. o 09:39
Jakie przestępswo popełniły Siostry Betanki??? Czy to jest moralne , że w XXI w. aż prawie 70-ciu kobietom, które nie popełniły żadnego przestępstwa, można odciąć podstawowe środki do życia: wodę, gaz i prąd???Burmistrz Kazimierza za to powinien pójść do kryminału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno niech wie bp Życiński, nawet gdyby sądy i organizacje ludzkie nie broniły zakonnic, czy księży, to za takich ludzi Bóg sam się upomni. Za skrzywdzenie 70-ciu zakonnic- osób konsekrowanych, bp ********* i tak zapłaci, i to srogo zapłaci, jeszcze szybciej niż o tym myśli. Bóg nie pozwoli skrzywdzić te kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz biskupie Dziwisz, oto owoce twych kolesiowych nominacji na biskupów w Polsce. Każdy kto choć trochę rozumiał sytuację przy końcu choroby papieża Jana Pawła II, wie, że to bp Dziwisz podsuwał Wojtyle te nominacje. Tak oto miernota po kursach filozoficznych , niejaki ********* z grajdołka Tarnów wszedł w nasz lubelski kozi gród i nam to miasto swą miernotą zasmrodził. Jedyny efekt jaki pozostanie po bpie Życińskim to SMRÓD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To równie śmieszne porównanie. Dlaczego tam siedzą i robią widowisko zamiast potulnie wyjść? Przecież NIE są tam u SIEBIE! A wy, rodziny BYŁYCH betanek powinniście już dawno im to uzmysłowić i w ten sposób pomóc. Teraz zwalacie winę na media. Media robią swoje i nie ma na to rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Betanki, mocne dziewczyny, POLSKA KREW !!!! Odcięli im nwet wodę, gaz, prąd, a te wytrzymały tak prawie dwa lata. One już wygrały tę batalie i się nie poddadzą. A SBecy i UBecy z Dziennika Wschodniego niech sobie piszą co chcą. Pokazaliście klasę. Tak poniżane, obrzucane błotem, odcięte od środków do życia nie poddały się przez 2 lata. Polska krew. Jestem z wami jak wielu tu piszących. Czy SBecy z Dziennika Wschodniego, zwłaszcza pani redaktorka, bo jest kobietą, czy jesteście teraz zadowoleni, o to wam chodziło?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no to teraz już na abpa Życińskiego może być już tylko taczka i wyjazd z diecezji lubelskiej. Nawet swego Audi nie zdąży zabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...