Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dusił żonę workiem na śmieci

Utworzony przez picuś'ka, 10 września 2008 r. o 11:34 Powrót do artykułu
a "kochająca" żoneczka będzie teraz może bronić padalca .....oj kobiety gdzie Wy macie oczy ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może on to zrobił z miłości. Bo miłość jest gorsza od s.....ki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go kiedys go pobilem, a on nie jest ze wzagorza tylko z kreznicy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, glupota ludzka nie zna granic! A jak chce, to niech ja dusi, leje czy co tam wyprawia.Tyle ze nastepnym razem nie bedzie tej rzekomej dziurki, albo co gorsze policja lub sasiedzi ne zdaza z pomoca. A na tego goscia mam sposob, zzgodnie z teoria "oko za oko" zalozyc mu taki wor na glowe i podduszac. Tak profilaktycznie, zeby strachu sie najadl. Jak sie na wlasnej skorze przekonal jak to jest i co sie czuje w takiej chwili. to nastepnym razem jak zechce kmus wyrzadzic krzywde, moze cos mu w tym pustym lbie zaswita i chwile sie zastanowi.Przynajmniej mam taka nadzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...