Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

DYSKOTEKA GRAND ZIRO GORAJEC ZASTAWIE K/FRAMPOLA

Utworzony przez Clubowicz, 31 października 2010 r. o 19:24
DYSKOTEKA GRAND ZIRO GORAJEC ZASTAWIE K/FRAMPOLA Większość młodych ludzi pochodzących z Lublina , Zamościa, Krasnegostawu lub jego okolic słyszała pewnie o Clubie Nokaut w Trawnikach. Fajne imprezy , super klimat , Muzyka w porządku , jednak ostatnimi czasy dochodzi do incydentów które nie powinny się zdarzać na dyskotece czy innej masowej imprezie !!! Chciałbym przedstawić obraz ostatniej imprezy która odbyła się 07.10.2009... Dokładnie rzecz biorąc chodzi o zachowanie ochrony. Każdy z ochroniarzy powinien zachować bezstronność wobec uczestników imprezy ale czy tak jest??? Moim zdaniem jak pewnie wiekszosci ludzi to nie... Chodzi o nastempujaca sprawe na ostatnia dyskoteke przyjechało kilku agresywnych chłopaków którzy dobrze znaja sie z ochroniarzami tego klubu. Znajomy ochroniarzy wyciągną jedenego z chłopaków który był z bratem i kolegą na zewnatrz dyskoteki przed wejscie, ochroniarze wyszli razem z nimi ten kolega ochroniarzy kopał i uderzył kilkakrotnie po twarzy , brat i jego kolega chcac pomóc katowanemu chłopakowi zostali zatrzymani przez ochroniarzy , jeden z nich skomentował to " a ty tu czego " trzymajac go za szyje i szarpiac go , Czy tak własnie powinna postępować ochrona dyskoteki??? Rozmawiając z czescia bawiacych sie osób dowiedziałem sie ze ochroniarze powiedzieli swoim znajomym kolegom że moga wyciagać kogo chcą na zewnatrz " i walić w ryj"... Po godzinie ten sam Bandyta zaczepił siedzacego w samochodzie innego chłopaka karzac mu wysiaśc z samochodu gdy ten odmówił , Bandyta wybił mu przednia szybe w samochodzie raniąc mu reke i glowe , po interwencji policji dyskoteka nadal sie odbywała a sprawa zamilkła... Tak nie powinni postępować!!! Ochroniarze smiejąc sie i nie reagując mogła świadomie pozwolić na tragedie!!! To jest Skanadal takie sytuacije zdarzaja sie nagminnie , Do dyskoteki wpuszcza sie młodzież w wieku nawet 15 lat... Być może ktoś powiedzieć jesli ci sie nie podoba to nie chodź , OK powinni coś z tym zrobić. Nikt nie czuje sie bezpieczny , nawet za spojrzenie czy ubior można oberwać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Clubowicz napisał:
DYSKOTEKA GRAND ZIRO GORAJEC ZASTAWIE K/FRAMPOLA Większość młodych ludzi pochodzących z Lublina , Zamościa, Krasnegostawu lub jego okolic słyszała pewnie o Clubie Nokaut w Trawnikach. Fajne imprezy , super klimat , Muzyka w porządku , jednak ostatnimi czasy dochodzi do incydentów które nie powinny się zdarzać na dyskotece czy innej masowej imprezie !!! Chciałbym przedstawić obraz ostatniej imprezy która odbyła się 07.10.2009... Dokładnie rzecz biorąc chodzi o zachowanie ochrony. Każdy z ochroniarzy powinien zachować bezstronność wobec uczestników imprezy ale czy tak jest??? Moim zdaniem jak pewnie wiekszosci ludzi to nie... Chodzi o nastempujaca sprawe na ostatnia dyskoteke przyjechało kilku agresywnych chłopaków którzy dobrze znaja sie z ochroniarzami tego klubu. Znajomy ochroniarzy wyciągną jedenego z chłopaków który był z bratem i kolegą na zewnatrz dyskoteki przed wejscie, ochroniarze wyszli razem z nimi ten kolega ochroniarzy kopał i uderzył kilkakrotnie po twarzy , brat i jego kolega chcac pomóc katowanemu chłopakowi zostali zatrzymani przez ochroniarzy , jeden z nich skomentował to " a ty tu czego " trzymajac go za szyje i szarpiac go , Czy tak własnie powinna postępować ochrona dyskoteki??? Rozmawiając z czescia bawiacych sie osób dowiedziałem sie ze ochroniarze powiedzieli swoim znajomym kolegom że moga wyciagać kogo chcą na zewnatrz " i walić w ryj"... Po godzinie ten sam Bandyta zaczepił siedzacego w samochodzie innego chłopaka karzac mu wysiaśc z samochodu gdy ten odmówił , Bandyta wybił mu przednia szybe w samochodzie raniąc mu reke i glowe , po interwencji policji dyskoteka nadal sie odbywała a sprawa zamilkła... Tak nie powinni postępować!!! Ochroniarze smiejąc sie i nie reagując mogła świadomie pozwolić na tragedie!!! To jest Skanadal takie sytuacije zdarzaja sie nagminnie , Do dyskoteki wpuszcza sie młodzież w wieku nawet 15 lat... Być może ktoś powiedzieć jesli ci sie nie podoba to nie chodź , OK powinni coś z tym zrobić. Nikt nie czuje sie bezpieczny , nawet za spojrzenie czy ubior można oberwać .
Należało by sprawę zainteresować komendę wojewódzką policji w lublinie pozatym powiadomić policję to rejon policji w krasnymstawie tam jest spoko komendant wiem bo był kiedyś w Łęcznej który trzyma dyscyplinę. Należy prześwietlić ochronę czy mają licencję itp skontrolować lokal. Następna sprawa to dlaczego właściciel dyskoteki na to pozwala i dlaczego nikt z poszkodowanych nie powiadomił policji albo chociaż by właściciela dyskoteki. Ja bym tak łatwo nie odpuścił, jak bym to ja był poszkodowanym z tej dyskoteki zamkną bym ją a właściciela pozbawił koncesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj Jeryy inaczej Jerzy Dyś własciciel GRAND ZiRO kiedyś NOKAUT CLUB. Powiem tak... Burdel, burdel i burdel. Pełno szmat.... Wpuszczaja ludzi po 14/15 lat Myślę że w nastepna sobote jak i co tydzien pojawi sie u nich policja i inne słuzby. Niech zamkną te burdele w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tak czesta zmiana klubów... Nokaut w trawnikach, potem grand ziro w płouszowicach teraz zastawie... Ehehe nie ma pojęcia o dobrym klubie tylko chce kase zarobic. W du*** ma wszystko ANTYREKLAMA W ZAMOŚCIU I KRASNYMSTAWIE JUZ JEST 300 plakatów zrobi swoje USUNĄĆ GRAND ZIRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie podoba głupoty piszecie wszyscy. Klub jest ok, nie ma dzieci, nie sprzedaja alkoholu nie pełnoletnim! ja polecam GRANDZIRO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że w du*** byliście gówno widzieliście bo ja jestem w GRAND ZIRO PRAWIE CO SOBOTĘ I WIEM CO TAM SIE DZIEJE chodzą tam prawie wszyscy moi znajomi i jest super a te głupoty o ochronie to same bzdury bo nie widziałem ani razu pod clubem policji karetki a bzdury pisze ta osoba co pewnie niema wstępu do clubu bo był niegrzeczny i próbuje sie odegrać i misie wydaje że nic nie zdziała bo ludzi jest co ras to więcej i ciągle dochodzą nowi ludzie to znaczy że im sie podoba, jest fajny klimat I TEGO ZAZDROŚCI KONKURENCJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widzę że to tylko jerry ma jakiegoś wroga który mu chyba zazdrości dyskoteki skoro próbuje oczernić jego dyskotekę bo znalazłem taką samo bajkę jak tu na początku forum a napisane było rok temu a grand ziro ma dopiero 3 miesiące jest to na forum nokautu Napisano 08 listopad 2009 - 22:04 #1 Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony Większość młodych ludzi pochodzących z Lublina lub jego okolic słyszała pewnie o Clubie Nokaut w Trawnikach. Fajne imprezy , super klimat , Muzyka w porządku , jednak ostatnimi czasy dochodzi do incydentów które nie powinny się zdarzać na dyskotece czy innej masowej imprezie !!! Chciałbym przedstawić obraz ostatniej imprezy która odbyła się 07.10.2009... Dokładnie rzecz biorąc chodzi o zachowanie ochrony. Każdy z ochroniarzy powinien zachować bezstronność wobec uczestników imprezy ale czy tak jest??? Moim zdaniem jak pewnie wiekszosci ludzi to nie... Chodzi o nastempujaca sprawe na ostatnia dyskoteke przyjechało kilku agresywnych chłopaków którzy dobrze znaja sie z ochroniarzami tego klubu. Znajomy ochroniarzy wyciągną jedenego z chłopaków który był z bratem i kolegą na zewnatrz dyskoteki przed wejscie, ochroniarze wyszli razem z nimi ten kolega ochroniarzy kopał i uderzył kilkakrotnie po twarzy , brat i jego kolega chcac pomóc katowanemu chłopakowi zostali zatrzymani przez ochroniarzy , jeden z nich skomentował to " a ty tu czego " trzymajac go za szyje i szarpiac go , Czy tak własnie powinna postępować ochrona dyskoteki??? Rozmawiając z czescia bawiacych sie osób dowiedziałem sie ze ochroniarze powiedzieli swoim znajomym kolegom że moga wyciagać kogo chcą na zewnatrz " i walić w ryj"... Po godzinie ten sam Bandyta zaczepił siedzacego w samochodzie innego chłopaka karzac mu wysiaśc z samochodu gdy ten odmówił , Bandyta wybił mu przednia szybe w samochodzie raniąc mu reke i glowe , po interwencji policji dyskoteka nadal sie odbywała a sprawa zamilkła... Tak nie powinni postępować!!! Ochroniarze smiejąc sie i nie reagując mogła świadomie pozwolić na tragedie!!! To jest Skanadal takie sytuacije zdarzaja sie nagminnie , Do dyskoteki wpuszcza sie młodzież w wieku nawet 15 lat... Być może ktoś powiedzieć jesli ci sie nie podoba to nie chodź , OK powinni coś z tym zrobić. Nikt nie czuje sie bezpieczny , nawet za spojrzenie czy ubior można oberwać . Taka sytuacija miała już miejce w dawnej dyskotece o nazwie ENIGMA (w tym samym budynku jest club Nokaut) która została zamknieta z podobnych przyczyn, Czy nikt nie wyciągnał z tego wniosków??? Poszkodowani szykują odwet skoro ochroniarze czują sie bez karni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami nie wiecie jak jest więc nie gadajcie głupot!!! W Gorajcu zawsze jest spokojnie. Moza sie fajnie pobawić. Co do ochrony to nikt nie ma do nich zastrzeżeń... Wręcz przeciwnie, sa bardzo mili i nie stwarzają prolemów. Nie wiem jak było w innych miejscach ale wiem jak jest w Gorajcu bo jestem tam na każdej imprezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam se zamknij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej;) witam wszystkich. Od pewnego czasu przyjeżdżam tam z kumplami na imprezę i mogę powiedzieć że jest zajebisty klimat i muza!!! Ochrona spoko! pozdrawiam wszystkich z Gorajca i okolic, którzy przyjechali by się pobawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyje***e mam na to GRANDZIRO! Jebać Kocudzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imprezy są zajebiste jedne z najlepszych na jakich byłam wszystko wporzo, klimat spoko i zawsze wszyscy dobrze sie bawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Mania~ Grupa: Goście Napisano 03 listopad 2010 - 17:19 #4 Zastanawia mnie tak czesta zmiana klubów... Nokaut w trawnikach, potem grand ziro w płouszowicach teraz zastawie... Haha, proste to jest przecież, robi się długi i przenosi w inne miejsce walić klimaty kasa najważniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy ku*** wszyscy macie naje***e i pier***icie takie głupoty o Gorajcu tam nigdy nie widziałam policji .Imprezy są zajebiste i bd . ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koks napisał:
wyje***e mam na to GRANDZIRO! Jebać Kocudzę...
Ale ty ku*** głupi jesteś aż mi Cię szkoda...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sialalal napisał:
imprezy są zajebiste jedne z najlepszych na jakich byłam wszystko wporzo, klimat spoko i zawsze wszyscy dobrze sie bawia
Moze powiesz gdzie indziej bylas?? Bo chyba na innych potancowkach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ty taki ku*** mądry jesteś i przestańcie pier***ić bo już nie mogę tego czytać ;p h** wam wszystkim w d*** Grand ziro Rzadziii !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** kiedy tu byøa policja przestañcie pier***i© glopoty ludzie opanujcie sié
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grand Ziro to sama wioska, nie ma tam poważnych ludzi. to taka rozbudowana remiza udekorowana lepszym nagłośnieniem oraz oświetleniem. klimat jest słaby, bo "klubowicze" tamtego miejsca, to zwykli mieszkańcy okolicznych wsi. Którzy zawsze bawili się w remizach a tam wiadomo jaki klimat panuje. totalna wioska, to gorsze niż wesele. Zapraszam do Klubu Bakardi w Sieniawie na Podkarpaciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koks napisał:
wyje***e mam na to GRANDZIRO! Jebać Kocudzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...