Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli od wody nie odpoczną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle, co artykuł to błędy muszą być Jestem ciekawy co redaktor miał na myśli pisząc słowo "Zagłębie" (wskazywało by na miejscowość ta wielka litera Z) np: "...spod budynku szkoły w Zagłębie." czy "...dyrektor Zespołu Szkół w Zagłębie" Ja myślę że może chodziło redaktorowi o zagłębie chmielowe w którym leży gmina Wilków, ale po co ta duża litera. Z drugiej strony trochę dziwnie by to wyglądało: dyrektor Zespołu Szkół w zagłębiu chmielowym Ale jak większość mieszkańców woj. lubelskiego (i nie tylko) wie że chodzi o miejscowość Zagłoba, a tyle razy było mówione w TV czy radiu nt powodzi i wymieniane były nazwy m-ści że kto oglądał czy słuchał (albo interesował się co w kraju się dzieje, wymienił by prawie wszystkie wsie tej gminie. Może się uczepiłem tej literówki (ale trudno to nazwać literówko pisząc źle dwa razy w tym samym artykule) ale czytając co drugi artykuł można napisać takie "wypracowanie" do każdego z nich. Chyba że redakcją dziennika wschodniego leży poza granicami naszego państwa a w niej redaktorami są obcokrajowcy, to przepraszam za powyższy tekst Na końcu chciałem dodać żeby został wprowadzony (jak to jest w innych internetowych gazetach i nie tylko) podpis redaktora sporządzający dany artykuł co może zaowocowało by mniejszą ilość błędów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szkoły w Zagłębie tylko szkoły w Zagłobie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...