Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziecko oskarża pedagoga

Utworzony przez ona, 26 września 2007 r. o 09:27 Powrót do artykułu
nie wierzę w winę Guffiego.. po prostu nie wierzę.. smarkula miała złe stopnie czy po prostu chciała uziemić dyrektora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którre to gimnazjum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niewtajemniczonych chodzi o dyr. gimnazjum w Skrobowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam go i ludzi co których uczył i dziewczyny mówiły, ze lubił duży dekold i miłe słówka :/ Ja mówiłem, ze to pedofil tylko nikt mnie nie chciał słuchac :/ A on chciał mi sprawe zakładac żebym z niego zszedł i żeby to ucichło no i musiałem zejsc :/ i co wyszło ?? :/ Sąsiadke mi cwel dorwał :/ ona napewno nie zmysla :/ znam ją..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja to w mojej szkole sie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja do tej szkoły chodze ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto przydzielil go do tej szkoly popelnil wielki blad... w calym lubartowie ma on opinie sexisty i pedofila mam nadzieje ze jak bedzie w wiezieniu to wyladuje w celi z jakims innym pedofilem i goofy bedzie mu codziennie loda robil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no świat chyba zwariował . Nie podejrzewałam , że dyrektor mojej szkoły jest zdolny do czegoś takiego . Normalny sajgon . ludzieeeeeeee.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... nie spodziewała bym sie że akurat w tej szkole.. normalnie nadal uwierzyc nie moge że Guffi.. głupi wygląd miał przyznaje .. ale nie wyglądął na pedofila. chociaż jak sie tak blizej przyjżec..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znasz ją - z której strony..... jesli takie rzeczy piszesz. Jak mu udowodnią to go udupią ale narazie sie ciągnij, "sąsiedzie" ?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego człowieka, to nie możliwe, aby był do tego zdolny! Jeśli nie znacie szczegółów, nie wypowiadajcie się. Wszyscy są za uczennicą, ale nikt nie napisze, jaka ona była "idealna"....Tak łatwo jest w dzisiejszych czasach skrzywdzić niewinnego człowieka i Jego rodzinę. Mam nadzieję, że sprawiedliwość zwycięży! a komentarze na temat artykułu wystawiają osoby, które też mają już wiele "dobrego" na swoim koncie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis usunięto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktora to sąsiadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze to prowokacja, znam tego czlowieka i jestem w szoku a znam juz go od lat, nie wiele osob go lubilo bo byl sprawiedliwy, a ze podwiozl dziewczyne do domu to teraz poszedl siedziec bo smarkula wymyslila sobie ze chcial ja molestowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mundurki dla nauczycieli! dla dyscypliny. A nie będziemy więcej słuchać o molestujących dyrektorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wie co inni moga powiedziec na twoj temat? ale poki mozesz ciesz sie z cudzego nieszczescia.zgnoic człowieka jest łatwo,a w tym momencie very na czasie! dziwojo w aureoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i z czego tak sie cieszysz?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie dolaczam! ciag sie sasiedzie!niezly z ciebie sasiad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazaj zebys ty komus nie musial! a moze bys chciał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...