Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobry humor nie opuszcza tego kolesia , czy mogą być większe?. mogą jestem pewien na 100%, budowa ekspresówki skończy się za rok a do tego czasu gddia postara sie o niespodzianki dla kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponarzekaj sobie prostaku, bo ta droga do niczego tobie się nie przyda. Trzeba by było przecież umyć się i wyjść z obory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zlecą się tu lubelscy eksperci i wieloletni budowniczowie dróg ekspresowych z naszego regionu. Ja tylko dodam, że na początku pierwszego odcinka Sielce - Bogucin widać już masywny ekran (pewnie będzie wyświetlać informacje z trasy, temperaturę, ostrzeżenia itd.). Zaś węzeł w Dąbrowicy wygląda prawie jak ten "autostradowy" w Strykowie. Pozostaje tylko cierpliwie czekać na zakończenie prac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy cos wiadomo o ostatnim odcinku obwodnicy tj DĄBROWICA - KONOPNICA ?moze ktoś napisałby co sie tam dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa droga nowy węzeł Świdnik, a tu znowu tyle ,,śmieciarskich reklam" i to przy samej jezdni... Jeśli coś takiego wpadnie mi pod koła i spowoduje wypadek to pozwę zarządcę drogi i właściciela z powództwa cywilnego. DENERWUJĄ MNIE RÓWNIEŻ TE ŚWIECĄCE CZERWONE LEDY PRZY TRASIE, gdyby doszło z moim udziałem w tym rejonie do stłuczki, pozwę i ich, że mnie oślepili..... Ja też mogę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...