Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma co się martwić!Trzeba twardo stąpać po ziemii!Do pracy u Niemca czy Holendra nie potrzeba wiedzy.A dziewczyny też sobie poradzą "obsługując" starszych mieszkańców TEJ LEPSZEJ CZĘŚCI EUROPY!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni nas odłączyć od państwa lub z pacyfikować że taki wstyd przynosimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bójcie się prawdy!Nawet ta najbardziej okrutna Was wyzwoli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsze testy sprawdzane z klucza {który to klucz nie obejmuje wszystkich możliwych dobrych odpowiedzi}to głupota.Zainteresowanym polecam konkurs historyczny 2010 kiedy to wystarczyło mieć tylko odpowiednią ilość punktów by dostać się do 3 etapu ,a nie 80 procent dobrych odpowiedzi jak napisano w regulaminie.Tym oto sposobem w 2010 r ci ,którzy mieli 80 procent dobrych odpowiedzi lub więcej o d p a d l i.W konkursie historycznym na poziomie gimnazjalnym.Z tego powodu zmieniono regulamin i w 2011 r wystarczyła tylko określona ilość punktów.Żaden dziennikarz się tą sprawa nie zajął.A kto był wśród laureatów wiecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bank nie przez Ale !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku jest gorzej ,to świadczy jakich mamy nauczycieli ,a szczególnie w Chełmie w ZSO Nr.6.nie nie nauczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Co roku jest gorzej ,to świadczy jakich mamy nauczycieli ,a szczególnie w Chełmie w ZSO Nr.6.nie nie nauczą!
Ja miałem słabych nauczycieli a nie miałem problemu z niczym. Kończę drugi kierunek na państwowej uczelni. Nauczyciele są dla ludzi nieinteligentnych, którzy coś nie rozumieją, to są po to, żeby takiemu baranowi wytłumaczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to ich dziadkowie niejednokrotnie byli pierwsi w strajkowaniu i negowaniu czegokolwiek,więc skąd ma być materiał na "przyszłość regionu"?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 66 pkt:) 36 z historycznego i 30 z matematycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na próbnych w szkole miałam z humanistycznych po 47-48pkt.. na głównym 35 ;( u nas wg szkoła strasznie wypadła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rens napisał:
Dzisiejsze testy sprawdzane z klucza {który to klucz nie obejmuje wszystkich możliwych dobrych odpowiedzi}to głupota.Zainteresowanym polecam konkurs historyczny 2010 kiedy to wystarczyło mieć tylko odpowiednią ilość punktów by dostać się do 3 etapu ,a nie 80 procent dobrych odpowiedzi jak napisano w regulaminie.Tym oto sposobem w 2010 r ci ,którzy mieli 80 procent dobrych odpowiedzi lub więcej o d p a d l i.W konkursie historycznym na poziomie gimnazjalnym.Z tego powodu zmieniono regulamin i w 2011 r wystarczyła tylko określona ilość punktów.Żaden dziennikarz się tą sprawa nie zajął.A kto był wśród laureatów wiecie ?
To nieprawda! Zawsze jest tak,że każda dobra odpowiedz jest punktowana maksymalnie. A już od ubiegłego roku nie ma tzw. klucza tylko ocenianie kryterialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
To nieprawda! Zawsze jest tak,że każda dobra odpowiedz jest punktowana maksymalnie. A już od ubiegłego roku nie ma tzw. klucza tylko ocenianie kryterialne.
Gościu, jak nie jesteś zorientowany to nie pisz bzdur. Właśnie odeszło sie od oceniania kryterialnego ( to był tzw. klucz) a ocenia się holistycznie (czyli najkrócej rzecz ujmując: uczeń ma pojęcie o rozwiazaniu zadania, czy nie; czy tok rozumowania pozwoli dojść do wyniku, czy nie) Od przyszłego roku znacznie zmienia się formuła egzaminu, a czy będzie ocena bardziej obiektywna czas pokaże. Pozdrawiam wszystkich uczniów III klas ( jeszcze) gimnazjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja miałam 94 /100 50 z matematyczno-przyrodniczego i 44 z humanistycznego angielski 49 więc można było napisać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Co roku jest gorzej ,to świadczy jakich mamy nauczycieli ,a szczególnie w Chełmie w ZSO Nr.6.nie nie nauczą!
Współczuję serdecznie. Kiedyś ta szkoła miała świetnych nauczycieli. Gdzie się podzieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...