Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elektroniczne zwolnienia lekarskie. Od soboty L4 już tylko w sieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2018 r. o 07:05 Powrót do artykułu
To jak mam takie zwolnienie do roboty zanieść? Na płycie CD? Ja pier...e kto to wymyślił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz nic zazanos, pracodawca dostał je zanim z gabinetu wyszedles, internetami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za prymityw się tu opisuje????CD??? Lekarze też bronią się, że nie umieją obsługiwać technologi XXIw.???stare komp.Mam 62 l pochodzę z wsi mam wykształcenie zawodowe i doskonale posługuję się internetem, trzeba tylko chcieć, nikt nikomu łopatą do głowy nie włoży wiadomości. Ten bunt lekarzy ??? ma jakiś cel ? tylko pytam się , dlaczego się nie edukowali , bo nie oddziś wiadomo że będą elektroniczne zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze, komputer nie gryzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chodze często na zwolnienia bo mnie kierownik wku i bedzie to wygoda dla mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma prądu lub internetu to nie ma zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to wystawienie elektronicznego l4 to latwizna.Jak dla jakiegoś lekarza jest to za trudne to jak on chce skutecznie leczyć w XXI wieku skoro obsługa komputera go przerasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Liczymy jednak, że lekarze przekonają się do tej formy. "-Z całym szacunkiem do grupy zawodowej ale czy lekarze to święte krowy?! W zakładzie pracy w którym pracuję dostaliśmy smartfony których wogóle nikt się nie domagał i musimy klikać wyjazd,rozpoczęcie ,zakończenie zadania zrealizowane albo nie i nikt się nie pytał czy się do tego przekonamy czy nie! Zostaliśmy sterroryzowani aplikacją śledzącą każdy nasz ruch z GPS włącznie i musieliśmy się poddać!Obowiazków przybyło a pieniądze te same nikt z tego tytułu podwyżki nie zaoferował !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, ze przy elektronicznych zwolnieniach zus nie robi wypłat do 30 dni, ale tak blizej 60...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie L4 ???? taka nazwa druku była obowiązująca kilkanaście lat temu. Obecna papierowa to ZUS-ZL1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka!!! Jestem zagranicznym pracodawcą, zatrudniam około 1500 Polaków. - nie mam możliwości założenia profilu na ZUS - lekarz nie ma możliwości wystawienia l4 moim pracownikom - system rozpoznaje tylko pl NIP - lekarze nie chcą wystawiać L4 - pracownicy nie wiedzą co robić Jak dla mnie system dziła na pół gwizdka, albo jeszcze mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak. Jesteś zagranicznym pracodawcą z 1500 pracownikóz Polski i piszesz na forum jakiejś podrzędnej gazety lokalnej ganiąc system, który nieźle może załatać kolejną furtkę do uchybień. Oczywiście :) Szanowny POfilu albo ZSLowcu. System przyjmuje europejskie NIPy, więc nie wymyślaj i nie narzekaj na obecną władzę. Przegraliście sromotnie i przegracie ponownie, ale to nie powinno być podstawą do oszukiwania ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...