Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Euro 2012: Tablica dla kibica

Utworzony przez Levi, 18 maja 2012 r. o 22:29 Powrót do artykułu
Jak to mówią głupota nie wybiera ! Widać ,że Fraglesi mają za dużo pieniędzy to wydają na jakieś deb***ne znaki. Słyszał jeden z drugim o czymś takim jak nawigacja samochodowa ? U ruskich , ukraińców czy słowaków też to mają. Obecnie to żaden już luksus. Zresztą jakby były dobrze oznakowane drogi to w zupełności by to starczyło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychoterapeuta lublin. Edyta Podłuska. Zapraszam. Wszelka pomoc psychologiczna, psychoterapia indywidualna i grupowa. Psycholog lublin. Kontakt: http://www.psychoterapia-lublin.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie był na wielkiej imprezie ten pisze banialuki. Pare imprez zwiedziłem na świecie i to jest standard. ale jak ktos jest z gminu to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Psychoterapeuta lublin. Edyta Podłuska. Zapraszam. Wszelka pomoc psychologiczna, psychoterapia indywidualna i grupowa. Psycholog lublin. Kontakt: http://www.psychoterapia-lublin.eu
Pawełku z tego wpisu wynika,że korzystałeś z tej poradni,ale psychoterapia Ci nie pomogła,a zatem nie reklamuj jej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawełku z tego wpisu wynika,że korzystałeś z tej poradni,ale psychoterapia Ci nie pomogła,a zatem nie reklamuj jej.
Ależ dziękuję, bardzo mi pomogła. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Ależ dziękuję, bardzo mi pomogła. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam.
Myślę,że Pawełek wie co pisze,a zatem w razie potrzeby udajcie się pod wskazany adres przez Pawełka i życzę uzdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...