Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

***facebook.com/pokoje.kazimierz

Utworzony przez pokoje.kazimierz, 1 sierpnia 2016 r. o 14:30
Pokoje z łazienkami w Centrum Kazimierza Dolnego. Tylko 200 m od Rynku! Noclegi w domu jednorodzinnym, przystosowanym do wynajmu turystom odwiedzającym Kazimierz Dolny  Do dyspozycji turystów pokoje z łazienkami 2, 3, 4 -osobowe, jeden z pokoi posiada kuchnię.  W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz lodówka, dostęp do sieci WI-FI. Posiadamy idealne miejsce na rekreacyjny wypoczynek- na wzgórzu, altanka, grill, leżaki. Ścisłe Centrum Kazimierza do rynku zaledwie 200 metrów! Parking w cenie pokoju. Cena 50 zł. Za osobę! Idealne miejsce do wypoczynku. Serdecznie zapraszamy. Znajdź nas na Facebook 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłem ostatnio na szkoleniu w kazimierzu dolnym. zakwaterowanie mieliśmy tutaj  ***villabohema.pl/konferencje/  mają tam świetną obsługę i spa, a miejscowość piękna i warta odwiedzenia, szczególnie dla tych, co lubię i spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubię kazimierz, a to miasto kojarzy mi się z folwarkiem florencja. pokoje zawsze wysprzątane, gustownie urządzone, z klimatem. mimo że wszystko wygląda jak z minionej epoki, to w pokojach wifi, telewizora, lodówki. można pograć w kręgle albo wypocząć w jacuzzi, zjeść coś dobrego. idealne miejsce na weekend we dwoje. ich strona ***folwarkwalencja.pl/. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...