Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fatalne warunki na drogach. Wasze zdjęcia

Utworzony przez ja, 29 stycznia 2014 r. o 13:13 Powrót do artykułu
jak ktoś uważa że warunki pokazane na zdjęciach są złe to chyba nie jechał powiatówką przez Suchodoły-Siedliska. powodzenia. trasa przez Krupe w porównaniu z tym to super, przynajmniej widać że jest droga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam tylko jedno pytanie ktoooo odpowiada za odsniezenie chodnika laczacego ulice leczynska z krancowa . Od chwili jej powstania ladnych pare lat temu nigdy ale to nigdy w zimie nie byla odsniezona. Z pozdrowieniami dla odpowiedzialnego za ten chodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia jest tez koło Łukowa np. droga Nurzyna-Celiny jest praktycznie nieprzejezdna, nawet karetka nie przejedzie a pan odpowiedzialny za odśnieżnie nie odbiera telefonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Uchanie,również drogi nie przejezdne,nie tylko nie ma powiatowych piaskarek,ale i pani wójt nic nie robi w tej sprawie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do gminy Zakrzówek. Nasze droi nie widziały soli. mamy lodowisko nie szosy. W gminie Wilkołaz, Strzyżewice, Kraśnik - można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do gminy Zakrzówek. Nasze droi nie widziały soli. mamy lodowisko nie szosy. W gminie Wilkołaz, Strzyżewice, Kraśnik - można?
 
Zapraszamy do gminy Zakrzówek. Nasze droi nie widziały soli. mamy lodowisko nie szosy. W gminie Wilkołaz, Strzyżewice, Kraśnik - można?
podpisuje się pod tym postem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi w gminach Borki i Kock to tez chyba plugu nie widziały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy o gminach piszecie? Przyjedźcie i zobaczcie jakie są drogi POWIATU OPOLSKIEGO. POWIAT zupełnie nie wie o zimie. Strasznie jest na jego drogach. Gminy dużo lepiej odśnieżają niż ten gumofilcowy twór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygląda Nałęczowska? Da się dojechać do stoku w Rąblowie? Wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co rok jest zima i co rok to samo. Artykuły można skopiować z np. z 2000r. i wkleić w tym:) Te same żale. Jak zwykle najwięcej narzekają Ci co mają możliwość siedzenia na dupie w domu ale pchają się na zasypane chodniki i drogi jednocześnie blokując tych co muszą tyrać bez względu na pogodę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że nikt nie pisze o gminie Konopnica i słusznie. Tutaj nikt nie jest zaskoczony. Drogi zasypane jak co roku. Dobrze jak po tych ważniejszych pług przejedzie raz dziennie rano. I to by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy o gminach piszecie?Przyjedźcie i zobaczcie jakie są drogi POWIATU OPOLSKIEGO.POWIAT zupełnie nie wie o zimie. Strasznie jest na jego drogach.Gminy dużo lepiej odśnieżają niż ten gumofilcowy twór.
Piszę o sytuacji na terenie gminy Zakrzówek, ale chodzi mi o drogi powiatowe. Wojewódzka jest dużo lepsza, choć szału nie ma. Rozumiem, że taki mamy klimat, ale płacimy podatki, są fundusze na utrzymanie dróg i dobrze byłoby gdyby wydawano je z głową. Dlaczego drogowcy dali się znowu zaskoczyć zimie? A co z pieniędzmi nie wydanymi na odśnieżanie w grudniu 2013r?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do powiatu opolskiego to się w 100% zgodzę ! A co do Lublina, to przeraża mnie chodnik prowadzący od przystanku do SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO, chyba jakieś żarty nie na miejscu ! Brnie się w tym śniegu niczym w lesie, gdzie nikt nie odśnieża . Co z tym ???? Weźmie się ktoś za to ? Parszywi urzędnicy :/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nartach Panie na pewno da się dojechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz Filip i wykrakałeś. Dziś przed 17-stą droga Krasnystaw- Cheł wlasnie tuż za miejscowoscią Krupe byla nieprzejezdna. Muszę przypomnieć, że płotki  przeciwśnieżne nalezy stawiać po obu stronach drogi. W ubiegłym roku ta sama droga nawet w marcu była nieprzejezdna. p.s. to ostatnie zdjęcie to nie jest Krupe w gm. Krasnystaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie trzeba liczyc na kogos tylko na samego siebie.Tym bardziej w Polsce trzeba liczyc tylko na samego siebie.Wiec na zime trzeba byc przygotowanym i nie liczyc na sluzby drogowe,które sa zaskakiwane przez zime co rokuZreszta w Polsce nikt nikomu nie pomoze nawet rzad jest przeciw swoim wyborcom,wiec czego sie mozna spodziewac...niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej , palanty wycinajcie wszystkie drzewa i krzaki rosnące przy drogach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ma łańcuchy to zapraszam do jazdy po Chełmie.Tutaj o pługach nikt nie słyszał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalne warunki bo cos się stało dziwnego i w Styczniu przyszła zima.... Taki mamy klimat....A tak powaznie to nie wiem co to  za Pan Mateusz pisał o trasie Piaski-Żółkiewka, ale jak coś się pisze to trzeba mieć troszeczkę wiedzy- podana trasa to droga wojewódzka, więc co ma do tego Gmina Piaski, a tak na marginesie z odśnieżania w Gminie Piaski co niektórzy powinni brać przykład-drogi przejezdne,odsnieżane na bieżąco. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy rodacy! Ja kilka dni temu stałem 8 godzin w Saksonii (Niemcy) na autostradzie. Niemieckie media i sami Niemcy podchodzą do tego problemu zupełnie inaczej niż w Polsce.Tam od wielu lat nikt nie zajmuje się hasłem "zima zaskoczyła drogowców" i nikt nie szuka winnych, że często Niemcy są sparaliżowane. Bo każdy Niemiec wie, że z zimą nikt sobie nie poradził i nie poradzi.Niedawno jedna z lokalnych gazet pokazała jak wygląda droga po przejechaniu pługi i jak ta droga wygląda po 10, 30, 60 minutach, kiedy pada i wieje wiatr. A wygląda tak, jak przed przejechaniem pługu. I nikt tak jak w Polsce w Niemczech nie jęczy. Jest zima, jst śnieg, są zawiej, to i są kłopoty.A uwierzcie mi, że w Niemczech, w USA czy Francji w zimie jeździ się tak samo ciężko i stoi w ogromnych korkach tak jak w Polsce, z tą różnicą, e nikt nie szuka winnych - poza samą zimą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...